Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne egy nagy gondom, mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy nagy gondom, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
összejöttem, kb 3 hete egy pasival. Minden szuper volt, jól megértettük egymást, szóval kis túlzással tökéletesnek indult a kapcsolatunk. A gond az, hogy pár napja, nagyon furán viselkedik, csúnyán beszél velem, minden ok nélkül, olyan közömbös, ha én nem hívom akkor ő sem hív, szóval csúnyán fogalmazva, szar az egész!!! Ha megkérdem, hogy mi a baj, azt mondja semmi, kérdeztem, hogy velem van-e valami baja, azt mondta nem. Tudom, látom hogy valami nagyon elromlott de nem akar mondani semmit, csúnya hangnemben beszél velem! Mit tegyek, mi lehet a gond?
2011. aug. 30. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beújított
2011. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szakits vele
2011. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatta a valódi énjét..
2011. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hét után ennek szakítás a megoldása... Ha ez 3 év után jön elő az más lenne.
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csúnya hangnemben beszél Veled?
2011. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele tovább!
2011. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egyik napról a másikre, úgy beszél velem, mintha a csicskája lennék, és folyton ideges, meg ingerlékeny, egyik percben minden oké másikban pedig még én "baszom az agyát" hogy őt idézzem, mert érdeklődöm, hogy mi van vele és miért ilyen!
2011. aug. 30. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
A pszichológusa akarsz lenni, vagy a barátnője? Rossz választás volt, lépj tovább!
2011. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attila vagyok.

Az a majom csak behülyített téged, és valóban nagy szemétség, hogy így bánt veled.

Amúgy egy cipőben járunk, ugyanis az ex nőm is így bánt velem, ami a mai napig nagyon fáj :'(

Eleinte azt hazudta, hogy ilyen helyes vagyok stb...

Pedig ahogy magam ismerem, sajnos nam vagyok valami jóképű :(

Rengeteg lánytól kaptam a negatív megjegyzést a külsőmre, ami nagyon megviselt az az, hogy néhányan a pofámba röhögtek, hogy ÚR ISTEN, HOGY NÉZ KI EZ A PASI?Ezzel tudod mit érnek el?

Hogy veszítsem el az önbizalmam!

De azért állj!

Nem szabad hagynom, hogy így bánjanak velem s hogy elérjék a céljukat!

Bár tisztelet a kivételnek, vannak normális csajok, de ez rohadt kevés.

2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

megérdemled őt szerointem, sajnos ez a divat mostanában hogy ismeretlenekkel leállnak sokan...:S


szakits vele, és töbet ne tégy iylet! ezt meg fogd fel tanulságnak, le se szard ne is ksözönj neki, töröld midnenhonnan, ha szereted, semmit sem jelent mert magaddal tolsz ki ha ő iylen, ienkor kell elfojtani a szeretetet!! nem érdemli meg tul kell lépni ezen


F17

2011. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!