Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteg? Vagy van mással is ilyen?

Figyelt kérdés

Az első szerelmem szakított velem 9 hónapja. Iszonyatosan szerelmes vagyok még belé, megpróbáltam elfelejteni(már mindent próbáltam), de egyszerűen nem sikerül. Hiába akarok túllépni az egészen, nem megy, mert ő volt a legjobb barátom is, és olyan nélküle, mintha meghalt volna valaki.. Aki számomra a legtöbbet jelentette. Barátaim nincsenek, ő volt a mindenem. Nem tudom elfeledni. Anyukám már nagyon aggódik, mert azóta mindkét szememmel fekete pontokat látok, amit szintén nem lehet kezelni. Még szerelmes vagyok belé, és a vágy nem múlik. Első szerelem volt.

Életem végig szerettem volna, és ha újrakezdenénk, sokmindent megváltozhatnék, mert a fő baj az volt, hogy keveset találkoztunk.


2011. aug. 30. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza
2011. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sikerülne. Már nem akarja, bár nem jó módszert válaszottam arra, hogy megpróbáljam..lerohantam, és ő nem akarja jelenleg újrakezdeni
2011. aug. 30. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnallak, de elkell hinned hogy mas fiu is boldogga tud tenni.

Ne tedd magad tonkre. Bizzal az eletben es ne ot vard vissza.

19f

2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne add fel, beszélgessetek legalább. Lehet hogy még szeret is
2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

meg ne próbáld visszaszerezni, ha hiányoznál neki, ő keresne téged.


szerezz barátokat, igyál, partizz, és drogozz, mint az összes "normális" tizenéves.

2011. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta: "gondolok rád, még nagyon tetszel, és vágyok is néha rád.. De a kapcsolatot már nem akarom újra, mert félek, hogy nem sikerülne"
2011. aug. 30. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:

En is nagyon szerettem vkit,de elhagyott..en azutan szedultem,de nagyon..es sokaig..de ime,1 ev telt el,es sikerult ot elfeledni,sot,meg masvalakit is megszeretni,amit akkoriban nem hittem,sot,kizartam...tudtam,hogy mast nem szerethetek meg...de megis,osszejottem vkivel,akit most mar nagyon szeretek,s jol halad a kapcsolat..remelhetoleg mindig egyutt maradunk..:)

Tehat hidd el,sikerul majd ezen is attenni magad! :)

2011. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az normális, nem, ha 1 évet pokolian szenvedek? persze utána jön más, meg minden, csak mégis
2011. aug. 30. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nagyon szeretett,akkor normalis:)

De meg kell probalnod elfelejteni ot..:)

Tudod,nalam bevallt az ,hogy osszejottem a jelenlegi baratommal(aki udvarolt meg amikor a nagy szerelmemmel voltam)...nagyon tetszet,,de szerettem a regit..vegul minden megoldodott,mert tudta,hogy szakitason mentem keresztul,amely nagyon fajt,s gyenged volt,fgyelmes,mig vegul elnyerte szerelmemet! s hidd el,most mar jobban szeretem,mint a regit...pedig sosem hittem volna,hogy vkit ennyire lehet szeretni! :)

az elozo valaszolo vagyok :)

2011. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van akit fizikailag is megvisel egy szakítás. Ne szomorkodj otthon szerintem mostmár. Elég rég volt ez a szakítás,de neked kellett ez az idő. Mostmár járj el szórakozni és ismerkedj. Ha később úgy érzed,akár komolyabban is ismerkedhetsz :). Később lehet,hogy bánni fogod.hogy próbálkoztál. Ahogy én is anno.

Sokan szenvedtünk már szerintem szakítás miatt,de hidd el,van még olyan ember akit így szerethetsz csak meg kell találni! Gondolj arra,hogy valami új kezdődhet el :)

2011. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!