Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört mennyire helyénvaló egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört mennyire helyénvaló egy kapcsolatban? (mással)

Figyelt kérdés

Elsősorban hosszú kapcsolatban lévő párok véleménye érdekelne...

Tudom, hogy a barátom az egója megőrzése érdekében flörtölget néha lányokkal, bár tovább nem jut, csak ez ilyen férfibüszkeség megőrző hülyeség, vagy mittudomén.

Nem annyira vagyok féltékeny típus, ha tényleg csak flörtről van szó, de nem tudom mennyire normális ez? Szóval más párkapcsolatokban a férfiak hogy viselkednek? Szoktak néha flörtölni? De őszintén! Mert a barátaim - fiúk - is ilyesmik, de ez tényleg ennyire általános lenne? Hogy hűek, csak kell a férfibüszkeség is?

20L


2011. okt. 13. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
semennyire ha mással flörtölsz akkor kb annyira szeretitek egymást a szerelmeddel
2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem fogok sokat segíteni ezzel, de olyan 50-50% ez. :) Sok fiút ismerek akinek szüksége van erre, de kb ugyan annyit is aki még flörtölni se flörtölne. Én mindenesetre biztos, hogy tövig leszopatnálak, és kidobnálak a p1csába, ha így akarnád az egód megőrizni. :)
2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
25 éve vagyunk együtt és mindketten flörtölgetünk. Szerintem ez az élet része és szüksége van rá az embernek. Arra mindketten figyelünk, hogy egyértelmű legyen annak akivel flörtölünk,hogy ez csak játék. Nem is volt soha semmi gond.
2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
39%

férjem nevében nem tudok nyilatkozni, jelenlétembn nem szokott, amúgy meg nem érdekel. én szoktam flörtölni, ha nem történik fizikai kontaktus, akkor az csak játék, egyfajta szórakozás. simán belefér.


29/N


(6 éve vagyunk együtt)

2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
ez nálunk nem fér bele.. a baratom szerint már az érzelmi megcsalás is megcsalás.. amikor " csak " beleszeretsz egy másikba.. ez a férfibüszkeség duma hulyeseg.. :S
2011. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

szerintem sem fér bele egy kapcsolatba.

(20 hós kapcsolat)

2011. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Belefér, ha tényleg csak flört. Én is szoktam, de nem megyek tovább. Csak beszélgetünk, viccelődünk. tényleg van egy ilyen férfibüszkeség megörző hülyeség:D

F19 (2,5 éve együtt)

2011. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 MarySue ***** válasza:
52%

Én is szoktam, meg a barátom is szokott, de lehetőség szerint nem egymás előtt, mert abból mindig veszekedés van :D

Ezeket sűrűn meg szoktuk beszélni egymással, elmesélem, hogy pl. milyen kétértelmű szöveget nyomott le nekem a boltos a kiflikről, amiket vettem, miközben rám vigyorgott :D

Ezeken mindig jókat derülünk. De azért nekem jól esik :P Ja és 4 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk.

2011. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Nálam nem fér bele.

20L

2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Számomra nem igazi az a párkapcsolat, ahol mások visszajelzéseit igénylik a felek, szerintem ott már valami homokszem került a gépezetbe. Ezt a magam nevében mondom, mert ha én szerelmes vagyok, nem kicsit, hanem teljesen, akkor csakis a barátomat akarom elcsábítani. Ahogy eddig megismertem, ő sem annyira hiú, hogy ilyen kis játszmákba bocsátkozzon. Férfi büszkeség... érdekesen hangzik, de van egy olyan érzésem, hogy a túlzott büszkeséggel sokan csak leplezni akarnak valamit. Úgy gondolom, hogy akinek reális az önértékelése és teljesen biztos a dolgában, az nem érez késztetést a flörtre.

22N, 3 éve vagyunk együtt

2011. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!