Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elítelend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítelendő az, hogy egy 17 éves srác megüti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm folyton veszekszik a barátjával és már többször meg is pofozta nyílvános helyen mások előtt is volt rá példa.:(

A barátnőm nem hajlandó szakítani vele,mert hogy nagyon szereti..

mivel tudnám rávenni,hogy hagyja ott azt a barmot.???

a barátnőm 16 éves és 4hónapja vannak együtt..


2011. aug. 30. 19:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy férfi kezet emel egy nőre az már alapból undorító. Ha a tulajdon barátnőjére akkor meg főleg. Nem tudom hogy vehetnéd rá hogy hagyja ott, ez nem a te dolgod. Ha ilyen butus a barátnőd és elvakítja a szerelem ő fogja megszívni.
2011. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De nem tudom téttlenül nézzni..:(
2011. aug. 30. 19:09
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
jól verjétek össze
2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 napietus ***** válasza:
100%
alapból is piroslap, de nyilvánosan meg duplán az. ha valaki nyilvánosan felpofoz, azt még fel is lehet jelenteni.
2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 napietus ***** válasza:
97%
szerintem a lány apjának szólj, az majd rendet tesz a kisk*csög agyában. meg a lányáéban is.
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
apjának szolj
2011. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Kortól függetlenül ha képes megütni egy nőt, akkor egy idióta barom. Mit lehet egy ilyen állaton szeretni? Ha a barátnőd eltűri neki, akkor csak egyre inkább agresszív lesz, és a pofon után jön majd a verés is...
2011. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen lány ezt élvezi, olyan nincsen hogy szeretem azt aki megver illetve az sem szeret aki megver!
2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Milyen jogon üti meg? Nem a tulajdona, nem a rabszolgája.

Szabad ember szabad véleménnyel, önálló akarattal.

Én nem lennék képes megütni egy lányt akit szeretek.


Beszélj a lány szüleivel.

2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

nem az apjával él együtt..és nem is beszélnek már egy jó ideje..testvére sincs..az anyukája viszont tud róla de ő se tudja eltíltani tőle mert a barátnőm elég makacs és folyton találkozik vele az anyja tiltása ellenére is..:(

és ne írjátok hogy nem az én dologm mag hagyjam rá..majd rá jön..mert sztem igen is az én dologom megvédenni..hisz ezért vannak a barátook...

2011. aug. 30. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!