Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú és 19 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú és 19 éves lány kapcsolata elítélendő?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk lefeküdnének egymással az számítana fiatalkorú megrontásának, mármint, hogy a lány részéről?
2009. dec. 17. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Héé, haver, ne szórakozz... Akkor mit szólsz ahhoz, mikot a 18 éves a 14 évessel?
2009. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha szeretik egymást, mi a gond?
2009. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, fogalmam sincs... csak érdekel az emberek véleménye. Speciel engem nem érdekel, hogy fiatalabb. Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol.
2009. dec. 17. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne más véleményével foglalkzz! Úgyis lesz olyan, akinek nem tetszik, akármennyi a korkülönbség.
2009. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne elítélendő? Semmi probléma nincs ezzel! És ha csak nem erőszak lenne, akkor semmi megrontásról nem lehet beszélni... :D És ha egy 19 éves srác elveszi egy 17 éves lány szüzességét, az megrontás? Naná, hogy nem... :D :P Szal NO PARA! ;)
2009. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, fiatalkorú megrontása...bár nem vagyok benne jártas, de szerintem 14 év alatt lenne az.

És nem elítélendő.

Én 1 év 1 hónappal vagyok fiatalabb a barátnőmnél, így minden évben van 1 hónap amikor "2 évvel idősebb nálam".

Szerintem nincs gond. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek boldogok. Mi is azok vagyunk :)

2009. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én két párt is ismerek hasonlót. srác 17 volt mikor összejöttek a csaj 29 most 18-30 a másik pár?: csaj 19 srác 16 mindkét pár nagyon jól megvan egymással, nincs benne semmi elitélendő.
2009. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt 18....18 évesen 20....szal..nem gáz:) ha szerelem van.....levan szarva a kor
2009. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem most 19 éves barátom van én 22 vagyok. Szerinted érdekel más? Boldogok vagyunk és ennyi !!!!!!!!!!!!
2009. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elítélendő! Én azt javaslom, hogy nyugodtan próbáljátok meg! Bárcsak nekem(16F) sikerülne egy 19 éves lánnyal! Tudom, hogy Vele tökéletesen összeillenék. Az a baj, hogy neki mindig nála idősebb barátja volt. Most tudtam meg, hogy most kezd alakulni egy kapcsolata.:'( (ezeket a barátnőjétől tudtam meg, mert a lánnyal beszélni sem tudtam) Nem bírok más lánnyal próbálkozni, mert tudom, hogy életem végéig minden nap eszembe fog jutni az, hogy mit veszítettem ezzel a 19 éves lánnyal.:'( Ha akarnám sem tudnám elfelejteni. Más lány meg nem kárpótolhatja teljes mértékben. Bele sem merek gondolni, hogy milyen rossz lesz úgy eltölteni az ünnepeket, hogy nem lehetek Vele. Őőő röviden talán ennyi.:D Sok sikert nektek! Legalább ti legyetek boldogok, ha már én nem lehetek.
2009. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!