Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem a legjobb baráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem a legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
ő a legjobb fiúbarátom! feltétlen bizalom van közöttünk! de én amióta ismerem finoman fogalmazva mindig is többet éreztem iránta mint barátság! de az a baj hogy egy bizonyos oknál fogva mi nem lehetünk együtt és ez tényleg elég komoly! igazából mélyebben sose beszélgettünk arról hogy mi lenne ha összejönnék de sokszor olyanokat mond hogy úgy érzem ő is úgy vagy legalábbis hasonlóan szeret mint én őt! ha beszélgetünk nagyon sokszor hozzámért,átkarol, félig megölel... nem tudom hogy én megmondjam neki hogy végre hogy én többet szeretnék és hogy járjunk titokban,vagy maradjon minden így! attól nem félek hogy ha mégse érezne így akkor elmondaná másoknak mert biztos vagyok benne hogy tiszteletben tartaná és nem alázna meg azzal hogy ezt elmondaná bárkinek is... csak attól félek hogy a barátság rovására menne és mivel elég régóta vagyunk barátok mi van ha nem is működne már ez közöttünk.... szerintetek mit tegyek?18/L
2011. aug. 7. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy dolog biztos. Ha egyikőtök sem tesz semmit, akkor nem is lesz semmi.
2011. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok sajna csak én fordítva én fiú ö lány 15/F 15/L am mért nem járhatok ?
2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát én pont ugyanebben a helyzetben voltam. elkezdtünk járni 14 hónapig tartott utána már nemvolt az a nagy vonzódás egymás után ezért úgy döntöttünk hogy inkább külön megyünk. azóta is jó barátom de már nem ugyanolyan mint régen..
2011. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ááá azt még így se merem elmondani hogy mért nem járhatunk! XD nálatok mi a helyzet? a csaj is hasolnóan érez? 15/f 15/L ?
2011. aug. 7. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
swedish time befoghatod azt a farokjárta szádat te köcsedék
2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

22:41

én is ettől félek a legjobban ...

2011. aug. 7. 22:44
 7/15 SwedishTime ***** válasza:
Hóhó, tudtam én hogy te vagy az a kis csicska, aki elszabja a videóit és a youtubot okolja :D Hülye vagy, az is maradsz ;)
2011. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SwedishTime ***** válasza:
Pacsi! :D
2011. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
^^ :P
2011. aug. 7. 22:54
 10/15 A kérdező kommentje:
SwedishTime egyébként a témával kapcsolatban valami tanács ilyesmi esetleg van ? :)
2011. aug. 7. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!