Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud a bátyám ilyen lánnyal járni?

Figyelt kérdés

20 éves a bátyám. Mindenki szereti, társaság középpontja, és jóképű is (persze testvérként lehetek elfogult, de nagyon sok lánynak tetszik), okos is, humoros, kedves...


8 hónapja van barátnője és szerintem nagyon nem illik hozzá.

1. nem sminkel, egyáltalán, pedig még pattanásai is vannak! azért azt legalább egy alapozóval lefedhetné

2. a sminken kívül még ékszereket sem hord, még fülbevalót se. így az összhatást nézve nem túl nőies.

3. az öltözködése sem túl divatos, bár azért mostanában vannak jó cuccai, gondolom tesóm beszélte rá

4. nem szeret bulizni, alkoholt egyáltalán nem iszik. ezért tesóm is visszafogta magát pedig régen bulizós volt, most meg sorra mondja le a bulikat és ezért szerintem elveszíthet barátokat is :S

5. nem egy társasági ember, egyszóval UNALMAS, tesóm pedig pont hogy pörgős, sok baráttal

6. nem is túl szép szerintem arcra se, meg van rajt egy kis felesleg, mellei kicsik


Bátyám sokkal jobb csajokat is találhatna, az előző barátnői mind hozzávalóbbak voltak szerintem. Meg bátyám is kezd megváltozni a hatására és nekem ez nem tetszik. Teljesen eltérő a stílusuk és nem is értem hogy bírják már 8 hónapja...


Mégis mi tetszik neki benne?? Nem is gazdag a csaj szóval nem a pénzéért... :D


2011. aug. 30. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek... megindokolhatatlan.
2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Végre egy "partyarc", aki nem minden héten más buxát kúr, hanem vannak belső értékei is, ahogy a párjának is...
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz.inkább ne szólj bele
2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy normális és visszafogott.
2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
A bátyád elég érett ahhoz, hogy ne a külsőségekkel foglalkozzon, attól hogy egy csaj nem ken magára minden szart, és aggat magára egy fél méhtelepet, és nemrúg be azért hogy mások lazának lássák még lehet értelmes kiscsaj. A bátyádnak lehet pont ez tetszett meg benne, és ezért van vele 8 hónapja, nempedig játszott varázslósat...
2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ez a lány legalább ér is valamit lelkileg, nem úgy, mint a többi buta, partyribanc, aki egy kis piáért odaadja magát akármilyen perverznek.
2011. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MákosLajos ***** válasza:
hát erre 1 orvosságot tudok mikor a bátyád fürdeni megy ellopod az alsó gatyáit és a fejedre húzod őket mindet és elégeted a lány fényképét hidd el a tesód azt sem fogja tudni kicsoda az a csaj :D
2011. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg te, drága hugica semmi közöd hozzá :D
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Járjon inkább egy k*rvával azt akarod?:D
2011. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
majd ha te is 20 éves leszel, majd talán te is rájössz arra hogy nem minden a giccsről szól,és meg kell találni a nem olyan szép emberekben is az értéket. de látom ehhez te még kevés vagy. plusz ne szólj bele, ő dolga, te se örülnél ha majd a te párodat fikázná.neki ő tetszik, ez így van jól te pedig ne a saját életeddel foglalkozz.
2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!