Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza őt?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal,akkor nem szerettem már,most már megint kezdem nagyon szeretni,mit írjak neki msn-en?? Most csak az msn jöhet szóba mert csak 1 hét(vagy több) múlva tudunk találkozni,szóval msn-en mit írjak neki,hogy egy kicsit megint úgymond ilyen flört legyen? Köszi


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!!!!


2011. aug. 31. 01:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
jössz betont keverni?
2011. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
irsz neki egy 8=====D -t
2011. aug. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig jártatok?
2011. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 évig.
2011. aug. 31. 01:54
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg felidéztetni vele pár közös emléketeket. (Ennyi idő alatt biztos volt pár.)


Most ugye nincs senkije?

2011. aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom... Mikor szakítottunk az volt a kikötése,hogy fél évig ne beszéljünk a magánéletünkről,kérdeztem többször is,de nem enged belőle... Próbáltam már régi emlékeket,mondja ő is,hogy hát igen tényleg jó volt,de semmi más.... :(
2011. aug. 31. 02:00
 7/21 anonim ***** válasza:
Hmm. Az akkor nehéz eset. Amikor szakítottál vele, miért érezted úgy, hogy már nem szereted? (Persze csak ha el akarod mondani.)
2011. aug. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kezdtem kiszeretni belőle,elhanyagolt engem ez még jobban fokozta az érzést meg csomószor megbántott,sértegetett,meg nem bíztam valamiért meg benne...de most már megint kezdem szeretni....
2011. aug. 31. 02:09
 9/21 anonim ***** válasza:
És egészen biztos, hogy Ő hiányzik? Nem lehet, hogy csak szeretethiányod van, és az kéne, hogy foglalkozzon veled valaki? Szerintem egy olyan kapcsolatba, ahol a bizalom már elveszett, és az egyik fél el van hanyagolva nincs értelme visszalépni, mert később sem fog jobban működni.
2011. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom pontosan eldönti az érzést,igen tudom,hogy nélküle kéne lennem,de úgysem jó...
2011. aug. 31. 02:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!