Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsőre visszautasított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre visszautasított a csaj, próbálkozzak még? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van hogy a csajszi visszautasított elsőre, bár igaz semmi igazán romantikusat nem csináltunk még. Szerintetek ha elhívom randira(már tippet kaptam hogy milyen legyen) és elfogadja a meghívást, és a randi nagyon jól sikerül(nevetünk, beszélgetünk, megismerjük jobban egymást, közel kerülünk egymáshoz) és a végén újra próbálkozok, akkor mit fog mondani? Összejöhetek vele? Egyáltalán érdemes újra próbálkoznom?
2011. aug. 31. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, csak ne zaklasd.
2011. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekimentél egy falnak 100al mert átakartad törni, és majdnem belehaltál, kijössz a kórházból megpróbálod 200-al?

Haverkodj vele össze, ha megismerted, tudod a gyengepontját, tudod hogy mire van szüksége, lehet hogy esélyed is lesz.

2011. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne feszengj rajta, ha randiztok, akkor csak let it go
2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Ha meggondolja magát, majd szól, de nem hinném, hogy így lesz. Keress mást.

egy csaj

2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te még fiatal vagy,ezért nem tudod.

Tanuld meg,ha egy nő nemet mond akkor azt úgy is gondolja.

Szóval ne próbálkozz.

2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mi történt? Mit mondott? Mit mondtál? Hogy derült ki, hogy nemet mondott?
2011. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy tetszik, meg hogy már elég régóta ismerjük egymást és hát hogy talán megpróbálhatnánk. Meg mondtam neki hogy találkozgathatnánk, de azt mondta hogy most egy ideig nem akar pasit ezért nemet mondott. Meg azt mondta hogy annyira nem jövök be neki(úgy látszik csak külső alapján ítél) és hogy nem akar többet a barátságnál, de hát...
2011. aug. 31. 10:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és azért írtam neki, mert a telefonját nem vette fel hogy megmondjam neki, és találkozni meg csak a hétvégén fogok vele és addig nem bírtam várni.
2011. aug. 31. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki határozatlan, azt mondja, miért ne, egy próbát megér. Aki nemet mond, biztosan tudja, hogy nem akar kapcsolatot.
2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!