Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Rendbe jöhet egy házasság, ahol a férj fél évig rendszeresen csalta a feleségét, ha születik egy közös gyerekük? Mit gondoltok?
2011. aug. 31. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag esélytelen - és nagyon nagy kiszúrás azzal a gyerekkel.

Rossz kapcsolatot eszed ágába ne jusson gyerekkel "javítani"!

2011. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Ha csak a gyerek tart össze titeket akkor a gyereknek elbaszott egy gyerekkora lesz, és emiatt felnőttként is szenvedni fog.


Légy erős, ha már megfogant az a gyerek, szüld meg, az apja meg majd hétvégente elviheti moziba, 18 éves koráig fizetheti a tartásdíjat (hacsak nem "közveszélyes munka kerülő" mint az én apám.)


De emellett tégy meg egy szívességet magadnak és a gyereknek: keress egy pasit magadnak, akit nem zavar hogy nem az ő gyereke, és meg tud birkózni a helyzettel mert szeret téged.


Egy 25éves fiú akinek az édesanyja meghozta a jó döntést és otthagyta a barom férjét a gyermeke érdekeit szemelőtt tartva. Édesanyám csak a pasis dolgot nem tette meg, és emiatt néha nekem van bűntudatom, sosem akartam hogy úgymond nekem szentelje az életét, de hálás vagyok neki hogy nem maradt apámmal, és nem én lettem a viták központja/forrása.

2011. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szerencsére én csak kívülről szemlélem ezt a dolgot
2011. szept. 2. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!