Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval...van egy srác, aki álmaim pasija. Nagyon helyes, kisportolt testű, okos, kedves. Nemrég szakított a barátnőjével, aki gyönyörű volt, vékony, szép arcú, szinte tökéletes. Megismerkedtünk az egyetemen és most felém közeledik, ennek nagyon-nagyon örülök, de nem értem. Szerintem nem vagyok hozzá való, mármint külsőre. Én nem vagyok olyan szép, súlyfelesleg is van rajtam, egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal. Szerintetek mit gondoljak, miért akar engem, mikor sokkal szebb lányokat is megkaphat?
2011. okt. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyan ez a helyzet. Valahogy akkor is kevésnek érzem magam hozzá :S :(
2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GomalFace ***** válasza:
Van benned valami, aminek érzi a kisugárzását. Én goa'uld szimbiótára tippelek. De lehet, hogy csak egy bélféreg.
2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem csak a külsődet látja,hanem a belsődet is?Ha tényleg tetszel neki,ne szúrd el azzal,hogy alábecsülöd magad.Önbizalom.Ennyi az egész.Kit érdekel,hogy milyen volt az előző barátnője,lehet,hogy abba a próbababa típusba tartozott(csini külső-üres fej)...szóval szedd össze magad és hajrá a fiúhoz^-^!
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a felszínességed miatt lehetnél kevés, de ezt is ő dönti el.
2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!