Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nevezik "Kegyetlenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik "Kegyetlenségnek" azt hogy ha én szerelmes lettem egy Férfibe és ő is belém (de a férfinek volt egy kisbabája) és elvált a feleségétől és velem lett tovább?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de nem kegyetlen. Az lett volna kegyetlenség, hogyha nem zárja le az előző életét, hanem úgy folytatja velük, hogy közbe veled találkozgat. Akkor tönkretette volna az ex-nő, gyerek, te életedet is egy idő után...
2009. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez nem kegyetlen!

Én 19 voltam amikor megismertem egy 39 éves pasit. Nekik nem volt gyerekük de mindenki elítélt minket. Azt mondták túl fiatal vagyok stb. Szerintem ha két egymásba szeret akkor joguk van hozzá ,hogy együtt legyenek. Mi azóta is együtt vagyuk és nagyon szeretjük egymást Szerintem az emberek többsége rosszul gondolkodik erről!

2009. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
ha mar elotte elhagyta a not es csak utana talalkozott veled, akkor nem kegyetlenseg. Ha te csabitottad el a masik mellol, akkor az, mert a ferfiak hosszabb ideju kapcsolat utan, foleg ha nem minden szuper otthon, minden not megneznek es friss husra vagynak. FOleg ha a gyerek most szuletett es gondolom a no most nem egy szexistenno, ami teljesen ertheto. Erre johet egy uj lanyka, aki elcsavarja a fejet a pasinak, aztan a no ottmarad egyediul a gyerekkel. Persze, ebben nem csak te vagy a hibas, a pasi is, de altalaban a nok szoktak csabitani.
2009. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már megvolt a gyermeke fél hónapos
2009. ápr. 19. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Szerintem se kegyetlen! Már bocs de szerintem ez a csábítás dolog hülyeség. Ha eltudtad " csábítani akkor már gond volt a kapcsolatban. Az én szüleim együtt maradtak miattam de késöbb elváltak. Mindig látszott, hogy nem szeretik egymást, én örültem mikor elváltak és külön boldogok voltak. Legyetek boldogok de az lényeges, hogy ne hagyja magára a gyerekét.

2009. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is így jártam. Pici gyereke volt, amikor össezjöttünk. Miattam hagyta el a családját. Amúgy is rossz volt a kapcsolatuk, de a gyerek miatt együtt maradtak. Aztán jöttem én és a szerelem és lépett. Engem/minket is mindenki elítélt, az sem zavart senkit, hogy szerelmesek vagyunk, hogy már 4éve tart a kapcsolatunk és már el vett feleségül. Azt gondolom, ha az egyik fél kifelé kacsingat egy kapcsolatból, akkor ott már problémák vannak, ami nem a harmadik fél hibája. És szerintem hülyeség csak egy gyerek miatt együtt maradni két embernek akik állandóan veszekednek és már szerelem sincs köztük.
2009. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!