Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szeretők"! Hogyan bírtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretők"! Hogyan bírtátok ki azt az időszakot amig a pasi elvált a feleségétől? Olyanok írjanak akik miatt elváltak. Mennyi ideig vártatok rá? Mennyi ideig érdeems várni rá?

Figyelt kérdés
Honnan tudtátok, hogy valaha el fog válni? Mennyi lenne a max. idő amit kivárnátok?
2009. júl. 20. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabély, hogy mennyi ideig lehet várni, vagy kell.

ÉS hát gondolj arra, hogy legalább akar téged, veled van, törödik veled, szeret, nem viszonzatlan a szerelmed, mert az sokkal rosszabb

2009. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Nos, szerintem várhatsz rá ameddig kell.. Azt követően összejöttök.. Együttélés, majd esetleg jó esetben, házasság is lehet belőle, és jön a baba. DE egyszer jön egy nállad fiatalabb vagy szebb, vagy sokkal vonzóbb, csinosabb nő. És akkor visszakapod te is azt a fájdalmat, amit te okoztál.

BÁR, LEGYEN HOZZÁ SZERENCSÉD!!

Csak tudod, amelyik ember nem bír a vérével, 10 év múlva sem tud.. :)

Sok kikert és boldogságot.. :)

2009. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne várj rá. MÁR VAN FELESÉGE, akinek megígérte esküben, hogy örökké szeretni fogja. Gondolj arra a nőre, és arra, hogy te milyen tisztességtelen vagy.

Ezt egy 17 éves lány mondja, akinek az egész családja ment tönkre abba, hogy az apja szinte születésétől fogva megcsalta az anyját egy ilyen "szeretővel"...

Nem is értem, hogy nincs hányingerük az ilyen nőknek maguktól. Szánalmas, komolyan. Nem tudsz magadnak saját férfit találni, csak máséra ráakaszkodni?!

2009. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Jah, és még annyit, hogy szívből kívánom neked, hogy néhány év múlva téged is ugyanígy megcsaljon egy szeretővel... Mert te miért volnál különb?!
2009. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Kislány ne ítélkezz :)

Nem veszekedni akarok, nem flegmázásból mondom, de a szerelemnek nem lehet parancsolni.

É s lehet hogy pár év múlva te leszel szerető..

2009. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsáant de nem írtam ,hogy én szerető vagyok. A kérdésemre szerettem volna választ és nem 'beszólásokat'Kiváncsiságból is fel lehet tenni kérdést.Az én szüleim is elváltak és én sosem haragudtam apukám szeretőjére. Anyukám is talált új párt magának és azóta sokkal boldogabb(apukámmal sosem volt ennyire boldog)Ennyit a család szétdúlásáról. A szerelem pedig nem úgy működik, hogy nős emberbe nem lehet bele szeretni!!!
2009. júl. 20. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Én sosem szűrném össze a levet egy olyan férfival,akinek van felesége. Még úgy sem,hogy tudom,nem boldog a felesége mellett. Egy házasság emléke örökkön elkísér. Főleg ha vannak gyerekek.
2009. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Én pasi vagyok és egy feleségnek voltam a szeretője. Előszőr csináltam ilyent, de belementem, mert a férj nagyon gáz volt (verte a nőt, meg stb.), ráadásul iszonyú szerelmes voltam -kölcsönössen.

De a sok problémát, hogy terrorban tartotta és többször is megerőszakolta a férje aztán meg már hagyta magát, hogy "hamarabb szabaduljon" meg stb., nem bírtam lelkileg sem idegileg elviselni. Nagyon igyekeztem, de teljessen belerokkantam, így végül is Ő küldött el, mert látta, hogy már nem bírom, de magamtól soha se hagynám el. Azóta eltelt fél év és most kezdek úgy-ahogy rendbejönni érzelmileg, de mindennek tudatában megint végigcsinálnám mert bár kevés boldog pillanat volt, de azok nagyon boldog pillanatok voltak. Szóval bármeddig érdemes várni ha bírja az ember épp ésszel és lélekkel.

2009. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nálam 3 évig tartott, mire elváltak, és akkor is az asszony adta be a válást. És most két hónapja ott tartok, hogy elhagytam a pasit, mert kiderült hogy kettős életet él és az ex feleségét is kezelgette tovább, szóval erről ennyit :-((
2009. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
59%
Nem feltétlen kell elválnia, tudom, nem jól hangzik, de ha valaki igaz szerelemből lesz "szerető", megfelelően tudja ezt kezelni, és nem okoz fájdalmat senkinek, legfeljebb saját magának. De cserében egy olyan csodálatos érzést kap, ami soha meg nem ismételhető.
2009. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!