Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koleszban hogyan lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszban hogyan lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Most végre egy olyan koleszba kerültem, ahol sok a lány, de nem tudom, hogyan lehetne bepróbálkozni náluk. Ráadásul itt egyetlen ismerősöm sincs, a csajok meg nem az én sulimba járnak. Ötletek?


23/f


2011. szept. 1. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zmeg, ha ott nem tudsz csajozni akkor reménytelen eset vagy.
2011. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
átmész alufóliát kérni. vagy vegyél vizipipát, meg tequilát, és amikor alufóliát kérsz, kérdezd meg őket, hogy jönnek-e inni meg pipázni veled meg a szobatársaiddal.
2011. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csapj nagy zajt. Ők fognak átjönni hozzád.
2011. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést írtál nem lehet sok tapasztalatod. :D
2011. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy bárhol máshol: jól kell kinézni.
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mindig legyen nálad pia, cigi, papír, fű esetleg szintetikus!

valamint ha jó a tested akkor egy szál törülközőbe járj zuhanyozni!

2011. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
PIÁVAL TE SZERENCSÉTLEN!!!
2011. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

mond azt hogy anyukád vásárolt neked egy kiló csokit, de te épp nem szereted és megkérded, hogy ők kérik-e

másnap megkérdezed, hogy ízlett-e

kezdődhet is a beszélgetés :)

2011. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Anonimus213 válasza:

Hűűű koma 23/F???

Először is csapd le a biztosítékot az egyik csaj szobába mikor jön a sikítás te oda rohansz és felajánlod önzetlenül a segítségedet!! ;)

De rakj be egy kis Pitt bullt nálad arra is tudnak a csajok átjönni ;)

2011. szept. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj először is megy oda 1 csajhoz aki teccik mondjuk! 1 jó szöveggel mondju mond azt neki h örülnél neki ha mutatnál jó helyeket itt akörnyéken mert nem vagyok itt ismerős! és akkor már alap tudtok bezsélgetni meg hasonlók ne nyomulj rá és amit mondtam azt is tök lazán de ne ezzel kezd ha nem először csak menj oda és bezsélgess veéle
2011. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!