Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt tanultál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tanultál meg csajozni magadtól, tehát mindenféle önfejlesztö meg pick up artist módszerek nélkül?!

Figyelt kérdés

olyan válaszra nem vagyok kiváncsi, hogy "hát nekem nem kellett megtanulni, mert alapbol ment"


én csak arra vagyok kiváncsi, hogy totál luzerekböl milyen szenvedések árán jöttetek fel oda, hogy legyen egy nagyon szép, nagyon okos barátnötök, vagy sok-sok szép nöt az ágyatokba tudtatok vinni.


Nagyon sok féligazságot nevelnek belénk. A férfiak könnyen megértik, hogy a nagy lányok külsejére automatikusan felkeltödik az érdeklödésünk. Viszont azt szerintem nem magyarázzák belénk, hogy a nök nemcsak a mercikulcsra, és a dollárra, és az izmokra kapják fel a fejüket, hanem a személyiségre, ami elég könnyen fejleszthetö. És elég hátborzongató lehet egy nagyon értékes nötöl mikor azt mondja, hogy MINKET szeret, minket, akik pár éve még meg sem tudtunk szólalni emberek elött. Elég kellemetlen, hogy saját személyiségünket rejtjük el mások elöl. Na, tehát valaki végigcsinálta ezt a hatalmas munkát, hogy értsen a nökhöz?


2011. okt. 1. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Még most se tudok! 34F :(
2011. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
basszus tudtam, hogy lesznek hülye válaszok.
2011. okt. 1. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:

pick up könyvek nélkül szinte lehetetlen. De azokkal se könnyű, a magány elég fos dolog... Miért te hány éves vagy? volt már szép bnőd?

F18

2011. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Volt már egy pár barátnőm, jobbnál-jobb csajok, de igazából egyiket se volt nagy wasistdas felszedni mert ők ajánlották fel magukat. Nekem csak le kellett futni a kötelező köröket és kész. Ez annyiból jó h nem volt nehéz dolgom velük, viszont hátránya h emiatt nem nagyon tudok úgy csajozni h én kezdeményezzek. 22F
2011. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint jol nézel ki, magas a társadalmi státuszod, jo a hangod.


szerencsére voltak szép barátnöim, de mindig valami csoda folytán jöttem össze velük. Kb olyan mint mikor az ember talál egy köteg 20ezrest az utcán. Tudatlanságom miatt nem is tartott sokáig. Bár a legutobbinak most lett vége 1 év után, de az távkapcsolat volt. Olyan embernek képzeljetek el, akiböl még a közvetlen ismerösei is alig nézik ki, hogy legyen barátnöje. Mivel elég rossz a viselkedésem.

2011. okt. 1. 15:11
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és mik azok a kötelezö körök? a huzd meg-ereszd meg játék?
2011. okt. 1. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:

"akkor ezek szerint jol nézel ki, magas a társadalmi státuszod, jo a hangod."


Jól nézek-e ki? Relatív... Nem vagyok kigyúrt, jóképű talán. A csajok ezt mondogatják. Nem magas a társadalmi státuszom, nem vagyok pénzed, sem a helyi menőcsávó. Sose akartam az lenni. Jó a hangom? Passz, ezen még nem agyaltam. :D


szerencsére voltak szép barátnöim, de mindig valami csoda folytán jöttem össze velük. Kb olyan mint mikor az ember talál egy köteg 20ezrest az utcán. Tudatlanságom miatt nem is tartott sokáig. Bár a legutobbinak most lett vége 1 év után, de az távkapcsolat volt. Olyan embernek képzeljetek el, akiböl még a közvetlen ismerösei is alig nézik ki, hogy legyen barátnöje. Mivel elég rossz a viselkedésem.


"Mivel elég rossz a viselkedésem." Lehet pont ezért tetszel a csajoknak. Gondolom tudod h nem az úriemberekre buknak. Az meg h mit néz ki belőled a környezeted nem mérvadó. Mások úgyis mindig le akarnak húzni magukkal a mocsárba...


A "húzd meg-ereszd meg" játékkal pedig vigyázni kell. Én túl korán dobtam be a legutolsó csajnál, és elb@sztam vele a garantáltam nyerő esélyeimet (ő kezdeményezett szintén). Nem lett az egészből semmi, bezzeg máskor mikor nem technikáztam összejöttek mindig. Azóta óvatos vagyok az ilyen pua technikákkal. A kötelező köröket én úgy értettem h ha egy ismeretlen lány felajánlkozik nekem h járna velem, azért én szeretem előtte kicsit megismerni. Séta, beszélgetés, 1-2 randi h tudjak egyáltalán róla valamit, és ne azt érezzem h egy ismeretlen ember a barátnőm.

2011. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

leggyakrabban a bunkó, beképzelt jelzöket kapom meg.


ugy szeretnék már randit összehozni egy ÁLTALAM kiválasztott lánnyal, de hát még attól is fényévekre vagyok, hogy tánctéren smároljak valakivel. Sőt! Én 3 hete olvasgatom a pua szennyirodalmat (600oldalnál járok). 22 éves koromig nem táncoltam egy lánnyal sem. Most meg 3 buliban 10 lánnyal táncoltam, a legszebbet minden vonzalomkeltés nélkül lekaptam, de el is szaladt, mert volt barátja, ugyhogy csoda hogy még élek. A legcsunyább lánnyal meg kimentem beszélgetni, adott kontaktot is, de másnap megmondtam neki, hogy csak trükköztem. pedig valoban ugy nézett rám mint kutya az etetötálra! Még pua könyvek elött volt egy totál részeg nö, aki rámmászott, fogdosta a farkam, etc, csak akkor még nem hittem el, hogy egyszerüen csak félre kellett volna vonni és elkezdeni boldoggá tenni. Na mindegy, csak lesz még ilyen, akkor már lesz perspektivám. Viszont hogy elérjem az olyan szépségü lányokat, akikkel eddig jártam, szal az nem lesz kis feladat. nagyon punnyadt vagyok. sovány, ruháim kb 2 éve ugyanazok, tök szürke vagyok bennük és igy csak szürke lányok jutnak.

2011. okt. 1. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor meg mit nyígsz? Tudsz csajozni, örülj neki.
2011. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
honnan szedted?
2011. okt. 1. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!