Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk hogy mindkettőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk hogy mindkettőnknek jó legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal nyár elején megegyeztünk hogy vége, mert ő itt dolgozik én pedig 320 km-rel messzebb fogok tanulni.


Nem kerestük egymást, de végül aug. 20-án a városi rendezvényen újra egymásba gabalyodtunk. Akkor együtt töltöttük az éjszakát, -nem szexeltünk- csak feküdtünk és beszéltünk, meg elaludtunk egymást átölelve.


Most azt mondta, hogy próbáljuk meg. De én úgy gondoltam, hogy nem utazok minden héten, ő meg a munkáját nem akarja feladni a bizonytalanért. Most mit tehetnénk, írtakozzam át egy közelebbi egyetemre, vagy neki próbáljak ott munkát keresni és ha lesz valami biztos akkor jön, vagy csak hétvégente találkozzunk?

Vagy a legjobb ha kihasználjuk ezt az utolsó két hetet és utána végleg búcsút veszünk egymástól?


Te mit tennél a helyemben? (Csak értelmes válasz érdekel!)

Én: 19/L Ő:28/F


2011. szept. 1. 16:06
 1/7 anonim válasza:
49%
Reklám:
2011. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
ha hetente tudtok talizni az miért nem lenne jo? szerintem ha hetente, 2hetente együtt tudtok tölteni egy hétvégét, az bőven jó. ha tényleg szeretitek egymást, ennyit kibír egy kapcsolat :)
2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék és lenne UGYANOLYAN(vagy jobb) egyetem a közelben akkor oda iratkoznék...viszont ha a fiú helyében akkor keresnék ott melletted egy munkát
2011. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Mégis mit??? Mi párommal alig két hete jöttünk össze dacára annak, hogy vagy 300 km-re tanulunk egymástól... Ő 20/L és 24/F
2011. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy Te mész közelebbi egyetemre jó.

Megy 1-2 évig a távkapcsi nálunk is 3 évig a hetelés volt, de mikor összeköltöztünk én mondtam SOHA TÖBBET TÁVKAPCSOLAT! Eltelt 2 év és most is azt mondom! Kibírni kibírja a kapcsi lehetséges, de javíthatalanul megsínyli. És ezt a páromon is érzem...

23/N

2011. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az sajnos nem biztos, hogy minden hétvégén haza tud utazni. Nővérem 70-80km-re tanul tőlünk, mégis volt, hogy 2-3 hetente jött haza, mert nagyon sokat kellett tanulnia, meg mindig volt mit készülnie. Jó, néha lazítás miatt nem jött haza, elmentek bulizni vagy valami, de sokszor az egyetem miatt nem tudott hazajönni.


Én a helyedben megpróbálnám a távkapcsolatot. Úgy tűnik nagyon szeretitek egymást, ha pedig így van, ki fogjátok bírni. Ha mégsem működne a dolog, nagyon hiányoznátok egymásnak, még mindig lehetőség az is, hogy megpróbálsz munkát keresni a párodnak (bár ez a mai helyzetben elég nehéz).

Szóval én első lépésként megpróbálnám a távkapcsolatot, ha ez nem válik be, akkor munkát keresni az adott városban a páromnak. Ha ez sem jön össze, akkor pedig ha van közelebb ugyanolyan egyetem átiratkoznék oda.

16/L

2011. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Már bocsi utolsó (16/L) De ha egy műszakis is haza tud menni, akkor egyik más szak áldozata se mondja, hogy nem tud hetente haza menni... Az csak süket duma... Ráadásul az úton is lehet tanulni... Én is mindig azt teszem... Felülök a buszra és a jegyzeteimet bújom, vagy éppen a könyvet...
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!