Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk? Szakítás lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Van egy olyan gondunk a barátommal, hogy nem tudunk mit csinálni mikor találkozunk, általában filmezünk aztán alszunk, teljesen más az érdeklődési körünk, van, hogy mesélek neki valamit, csajos esetleg a hobbimról, előtte mindig megkérdezem, hogy érdekel, és válasz: nem, de azért mondjad, legalább addig beszélgetünk. Az első 4 hónap olyan jó volt, nem tudom mért, akkor se mentünk sehova, nem akar, barátait nem mutatta be, ő ismeri az összes haverom/barátom, már unatkozni szoktam mikor ott alszok nála, városba nem akar bejönni velem, mert, hogy "ő mennyit bejár hétköznap", mondtam, hogy akkor menjünk el sportolni, futni, biciklizni, de hogy ő azt se akar. Mit csináljunk? Szakítani fogunk? Néha ugy érzem, hogy szünetet kéne kérnem.18L 24F
2011. okt. 15. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Találkozzatok kevesebbet. Kérdezd meg, hogy ő mit akar csinálni.
2011. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez akkora önző dolog a fiútól! Nem mutat be a bartainak?? Nem is nagyon akar akkor tőled semmi komolyat. Aki szerelmes az felvállalja a másikat bármikor..ha meg unalmas a pasi és nincs is miről beszélnetek akkor miért vagy vele?? Lehet szereted, de ezt egyszer vagy Te vagy Ő megfogjátok unni..lehet Ő már meg is unta csak várja h Te szakíts vele...ha hiába kéred h csináljatok valamit együtt és mégse..akkor ennek annyi. Na meg, hogy nem érdekli, hogy mit mondasz de mondjad mert addig is beszélgettek?? pff....nem akarlak bántani, de ez már durva..a helyedben már ott hagytam volna. Találsz majd olyan srácot akivel közös programotok is lesz és még a haverjainak is bemutat majd.. :)

24/L

2011. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már holtában döglött kapcsolat. Csoda, hogy idáig "bírtátok". Egy ideig még nem valószínű, hogy szakíttok, mert egyikőtök sem olyan határozott, hogy kimondja.
2011. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dobd ki. ha nincs közös érdeklödési körötök, esélytelen a dolog.nem akarsz egy olyan pasit akivel el tudsz menni oylan helyekre amiket te is szeretsz, meg tudjátok nézni ugyanazt a filmet a moziba stb stb???? ne ragadj le ennél a selejtnél...és dobd ki te mielött ö teszi meg ki tudja mi miatt.....
2011. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, első: már kérdeztem, a válasza, hogy neki mindegy, találjak ki valamit felsoroltam 10 dolgot egyik se tetszett neki, a sportokat mondtam: futott, nem értem, hogy most akkor miért nem akar majd velem, a végén már azt is mondtam, hogy számítógépes játékot is, de arra is nemet mondott...

második: köszönöm, hát néha már szoktam érezni, hogy nekem itt vége, csak reménykedtem, hogy sikerül valamire rávennem, hogy csináljunk közösen.

2011. okt. 15. 19:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy kevesebbet találkozzunk? Heti egyszer szoktunk találkozni, köszönöm mindenkinek, megy a zöld kéz..és még annyi, hogy én szeretem, nekem azért lenne nehéz szakítani, lehet ő már nem szeret.
2011. okt. 15. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várja, hogy mikor szakítasz már. Az elejétől kezdve. :D
2011. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor mért nem ő teszi meg??
2011. okt. 15. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vège?:)
2013. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!