Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináltok a nyelvetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináltok a nyelvetekkel smárolás közben? Mitől lesz nyálas egy csók?

Figyelt kérdés
Most smároltam először és egy olyan pasivalakit nem is szeretek igazán, csak smároltunk...a nyelvét csak bedugta meg kuhúzta, nem nagyon csináltunk semmit egymás szájában...Ő már tapasztaltabb vol én akkor smároltam először, és nemtudom valamiért nem élveztem igazán...
2009. ápr. 19. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Lehet h azert nem elvezted mert nem ereztel iranta semmit.A smarolas az jön magatol,ha aztmondod h a nyelvét csak bedugta meg kuhúzta akkor inkabb jatszott a nyelveddel,mint smarolt.Egy csok igyis-ugyis nyalas,ezert hivjak "nyalcserenek is",de ha mar annyira nyalas h csorog egyik szajbol a masikba meg tiszta nyal mindenetek miutan befejeztetek nah az mar gusztustalan.....-_-
2009. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
"Nyálas" csóknak azt nevezném, amikor az ajkatok sokáig egymáshoz tapad, és belül a nyelvetekkel megérintitek a másikét meg stb... én ezt szeretem legjobban, nem azt, amikor szinte nem is éraz ajkamhoz, hanem csak "kívül nyelvezünk". Remélem azért ki tudjátok bogozni :)
2009. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!