Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzet az, hogy van 1 barátnőm, egy szerelmem, nagyon szeretem, tényleg. Ő 19, én 24. Nekem ő volt az első, viszont neki én nem (sajnos, és szerinte is).


Az van, hogy néha rám jön egy olyan érzés, hogy egyszerűen bánom, hogy nem velem ismerkedett meg először. Nem változik az iránta érzett szeretetem semmit, ugyanúgy szeretem, csak egy megmagyarázhatatlan valami van bennem, hogy miért nem én voltam neki az első. És rossz érzéssel tölt el egy kicsit, hogy más is "felpróbálta" :\


Azzal nyugtatom magam, hogy ez normális, és csak én vagyok ilyen "begyöpösödött", mert nem tudtam "kiélni" magam előtte, de ezt nem bánom. Más is volt már így? hagyjam figyelmen kívül, amikor rám jön ez a fura érzés?


köszönöm, szép hétvégét :)


2011. szept. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az érzés sokszor előfordul, de igyekezz figyelmen kívül hagyni. Próbálj meg másra gondolni, mert ez csak elrontja a kedvedet, idővel majd elhalványul ez az érzés.
2011. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyenkor próbálok arra gondolni, hogy most velem van, és jól érzi magát. És én vagyok neki az első komoly kapcsolata, de szóval volt már mással is. De a lényeg hogy most velem van ^^


köszönöm még egyszer :)

2011. szept. 2. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy most téged szeret, ez az élet velejárója, nem mindenki találja meg elsőre az igazit, de sajnos vagy nem sajnos nem lehet a múltunkat semmissé tenni!!! Szeresd a barátnődet, ő is szeret, Ez a lényeg!!!
2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van :)
2011. szept. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!