Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket pasik zavarna + 10 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket pasik zavarna + 10 kg felesleg a bnőtökön?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,165 cm magas és 69 kg.Sajnos nem arányosan oszlik el a feleslegem,hanem a hasamon van.
2011. szept. 2. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet kompenzálni kisugárzással, de alapvetően a karcsú lányokat csipázom.
2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Beviz Elek ***** válasza:
A vékony lányokat szeretem, de volt egy barátnőm, akibe beleestem, pedig neki is volt 10 kg feleslege. A kapcsolat végén elmúlt a nagy szerelem (nem a felesleg miatt, hanem a viselkedése miatt) és utána már feltűnt, hogy fogyni kéne. Előtte több mint fél évig nem zavart... Sőt, szerettem is.
2011. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
10 kiló plusz az nagyon sok főleg,ha a hasadon van. Figyelj ha téged zavar nyilván a barátodat is úgy,hogy kezdj el mozogni. Nem nehéz dolog csak az elején és hidd el pillanatok alatt lejön rólad.
2011. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg edzhetnél?
2011. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen zavarna és meg is mondanám neki. Ha szeret akkor az a minimum, hogy rendben tartja magát, ha lusta és nem képes tenni, hogy jobban nézzen ki akkor szeva.
2011. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ezek az edzős tanácsok. :D Ki kell ábrándítanom mindenkit: kizárólag edzéstől, diéta nélkül csak akkor lehet fogyni, esetleg ha napi több órát edz valaki, de erre nem mindenkinek van ideje. Ha fogyni akarunk, főleg, ha jelentős a súlytöbblet, kell diétázni is.
2011. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes! Én is kb ilyen magas vagyok de nincs semmi feleslegem,sőt nehezebb is vagyok mint te,mert a súlyom 75-78 kg mikor hogy ez változó és nincs háj rajtam,jó de izom sem,mivel nem gyúrok vazze. Nem lóg a hasam,nincs háj sehol. A kérdésedre a válasz,talán zavarna,de ezt csak akkor tudnám meg ha hasonló cipőben járnék mint te. Nekem már 10 évvel ez előtt amikor 65 kg voltam azt mondta egy orvos,hogy fogyóznom kell. ??? 167 magasan ,65 kg és fogyi? NA NE!! és itt vagyok tíz év elteltével 10-13 kg feljött rám és semmi bajom.
2011. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Eleve az én értelmezésemben felesleg az, ami már zavar. Tehát ami nem zavar, az nem felesleg :) Amúgy kép nélkül nehéz megmondani.


F/18

2011. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nekem a doki is mondta,hogy fogynom kellene!A háziorvos azt mondta jó lenne,ha lemenne vagy 10 kg,de a helyettesítő doki meg azt mondta,hogy 20.Vazzz!!10 még rendben van,vagy 12,de 20 az már sztem is túlzás!Vagy rosszul gondolom?Amúgy lassan 2 hete már,hogy zumbázok egy-egy órát naponta,kedden meg megyek egy fitness terembe csoportosra!Próbálom a kaját is visszavenni,de az nehezebben megy,mert megőrülök az éhségtől.Erre is várom segítségeteket ha esetleg tud vki egy jó étvágycsökkentőt!:D Jah és a párom már azt is mondta,hogy neki egy 50 kg csajra van szüksége és ha nem fogyok le,elhagy.Ezen sem kellene kiakadnom?ez így működik?Vagy ez nem az a mese,hogy ha szeret,így elfogad?Annyira belekavarodtam már a dolgokba,hogy már én sem tudom mi van!!!???
2011. szept. 4. 14:19
 20/20 anonim ***** válasza:

Továbbra is sportolj és hagyd el az üres kalóriákat. Nem kell megőrülnöd az éhségtől, inkább egyél laktatóbb, de kevesebb kalóriát tartalmazó kajákat. Az eredmény nem fog elmaradni!

Ja és cseréld le a pasid!

Mikor megismertem a férjem 55 kg körül voltam 170 cm-hez, most valahol 65 felett. Nem hogy leszólna, inkább azt mondja, büszke rám, hogy ilyen szép, nőies alakom lett és nehogy fogyózzak.

Csak hogy tudd, ilyen férfiak is vannak.

Persze ettől függetlenül én is próbálok leadni valamennyit, mert szeretnék beleférni a régi ruháimba, meg elégedettebb lennék magammal, ha vékonyabb lennék.

2011. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!