Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy ne fogyjak le, mert neki igy vagyok jó. Kérdeztem, hogy szerinte van-e rajtam felesleg, azt mondta, hogy nincs. Akkor hogy érthette?

Figyelt kérdés
Sőt, azt is szokta mondogatni, hogy mennyire jó nő vagyok.. én meg érzékeny vagyok az alakomra, nem is kicsit. Most úgy érzem, hogy emiatt nem a régi a kapcsolat, és már nincs is kedvem úgy vele lenni :(
2011. aug. 17. 14:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
adjatok egy pisztolyt és egy töltényt
2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
??
2011. aug. 17. 14:29
 3/35 anonim válasza:

akkor bizonyára megfelelsz neki sztem,de ha magaddal nem vagy megelégedve akkor tegyél ellene ahogy te érzed,de ha ő mondja akkor bizonyára ő megvan veled csak te nem magaddal:)


18/F

2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved vele lenni, mert jó nőnek tart, és olyannak szeret, amilyen vagy. Akkor szakítsatok! Keress olyat, akinek nem tetszel.
2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
1. ne legyél köcsög(; 2. voltam
2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Jaja szerintem ha nemtetszik hogy tetszel neki szakits vele és járj olyannal aki mindennap mondja hogy dagadt vagy!
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.. ha nincs rajtam felesleg szerinte, akkor miért ne fogyjak le? Vagy mi a franc van? Próbálok eleget mozogni, nem enni sokat ( ok, párszor megengedtem magamnak a fagyit, főleg h nyár van.. ), szolizok, műkörmöm van, a fodrászt is rendszeresen látogatom, divatos dolgokat hordok, tehát nem hanyagolom el magam..
2011. aug. 17. 14:32
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ilyen ostoba kérdést már rég nem olvastam ezen az oldalon!
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
miért lennék dagadt, utolsó?
2011. aug. 17. 14:33
 10/35 A kérdező kommentje:
de mi ebben az ostoba?
2011. aug. 17. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!