Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, vonzódok hozzá, de sokszor úgy érzem, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon. Gyakran olyan dolgokról mesél nekem ami egyáltalán nem köt le, én pedig csak tettetem mintha érdekelne. Ez csak velem van így?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
az én drága férjem is ilyen én beszélek ő hallgat és ilyenkor ki nem állom!!! pff....fas zfej! :)L/27
2011. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
64%

Lehet, hogy önző paraszt vagy, aki csak azt tartja fontosnak, ami vele történik, a többire meg szarik....


De az is lehet, hogy a barátnőd szarik a te fejedre és fossa a szót magáról, rád meg nem kíváncsi...


Ha ezt nem vagytok képesek együtt megbeszélni, akkor nem vagytok egymáshoz illők.

2011. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
11:52 - De azért hozzámentél... talán még gyereket is szülsz neki. Te bajod :D
2011. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy ezzel egyedül olyan nem nagyon van h két embernek PONT ugyanaz az érdeklődési köre... nekem is van olyan h beszél a bnőm néha nem is érdekel de azért meghallgatom meg bólogatok :D De szeretem ettől még.

Neki meg pont fordítva van mert én meg pont emiatt nem is szoktam olyat sokat beszélni csak ami tényleg fontos mert az ilyen apró dolgok úgy vagyok vele h úgyse érdeklik... neki meg pont az a baja h miért nem beszélek többet :P

2011. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutolsó értelmes válaszolónak a hozzászólását.
2011. szept. 2. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is az a bajom h nem beszélgetünk hanem beszélek ezt már unom nem lehet igaz h nincs olyan amit ne tudna velem beszélni..(szerintem van valakije vagy csak rám unt de ez már 1 másik tészta). amúgy igen szültem neki ...:) első voltam...
2011. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!