Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkileg egy hullámhosszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg egy hullámhosszon vagyunk, de testileg nem. MIt tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Végre találtam egy nagyon normális csajszit, akivel jól elvagyunk, de van egy kis gond. Szép az arca, de egy kicsit husi. Én pedig kifejezetten a vékony lányokat szeretem. Tudom, hogy el kell fogadnom, meg ilyesmi, ezzel nicns gond, de szexuálisan nem kívánom eléggé. Pedig szeretek vele lenni....
2011. márc. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem vagytok teljesen egy hullámhosszon.Ez még nem az igazi szerelem. Talán majd idővel.
2011. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most keresel tovább, vagy majd később?

Eleget tudsz kínálni, hogy olyat kapj, aki külsőleg-belsőleg megfelel?

Bántod-e őt azzal, hogy "megelégszel" vele, és hogy kelletlenül, vagy inkább nem szeretkezel vele, amikor ő kívánná?

2011. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Ezek azok a kérdések, amikre én is keresem a választ.
2011. ápr. 2. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!