Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Annyira elvagyok keseredve hogy ez mar nem normalis...van egy fiu akibe orulten belevagyok esve...mar mar kimerem mondani hogy szeretem... de baratnoje van. pedig olyan jol megvoltunk tudom hogy neki is sokat jelentek.. azt mondta hogy nem is tudja h tortent hogy baratnoje lett..elotte velem volt ..lefekudtunk minden rendben is volt de aztan elment egy buliba e soszejott ezzel a mostani baratnojevel .Aztan nem beszeltunk, most pedig bocsanatot kert es igerte hogy jova tessz mindent de en akkor is anyira szomoru vagyok orditani tudnek a fajdalomtol.


Helyesirasert elore is boccs es ekezet nincs:)


2011. szept. 2. 16:37
 1/8 BlackSword ***** válasza:
Felejtsd el...
2011. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Vedd már észre magad te szerencsétlen. Emós vagy?
2011. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lujzi cica ***** válasza:

Keressvalami elfoglaltságot amivel el tudod terelni a gondolataid. Menj el bulzni érezd jól magad. ismerj meg másokat. szakadj ki a hétköznapi dolgok menetéből (ha van ilyen)

Próbálj meg az apró dolgoknak örülni.

2011. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. ik valaszolo igazan ertelmes embernek tunsz. Nem nem vagyok emos de neha az emberek szoktak szenvedni te talan nem vagy erzo leny?
2011. szept. 2. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:
az elso es harmadik valaszolonak meg koszonom :)
2011. szept. 2. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"2. ik valaszolo igazan ertelmes embernek tunsz. Nem nem vagyok emos de neha az emberek szoktak szenvedni te talan nem vagy erzo leny?"


De az vagyok, csak nem szaladok sírva a gép elé vadidegenektől tanácsot kérni ha elhagyott a Juci :D

2011. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megneznem en milyen ertelmes kerdeseket teszel te fel azert.jAmugy nem kotelezo ide irni szoval...
2011. szept. 2. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress normális férfit ne egy csajozógépet.
2011. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!