Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rátapadt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rátapadt a legjobb barátomra akivel épp készülök összejönni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal kezdünk összejönni, csak elég lassan...

naponta találkozok vele, mindennap telefonálunk stb...

Ma az egyik közös barátnőm közölte velünk hogy újra szingli lett, és teljesen rá tapadt a barátomra :( programokat szervez vele... még át is hívta magához. Teljesen rátapadt.

A barátommal már átbeszéltük a témát, tudom hogy én vagyok az egyetlen lány aki szóba jöhet nála, és azt a lányt csak barátként kedveli... de akkor is nagyon féltékeny vagyok...mit tegyek??

Már rég volt ilyen jó kapcsolatom fiúval, és nem akarom hogy féltékenykedés miatt tönkre menjen :(( Segítsetek!


2011. febr. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged zavar, ha elmegy azzal a lánnyal. Biztosítsd róla, hogy tisztában vagy a szándékával, de téged akkor is zavar. Kérd meg, hogy ne tegye túl gyakran (de tedd hozzá, hogy persze nem akarod megszabni neki, hogy mit tegyen és mit ne). Szerintem meg fog érteni.
2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fegyvernepper ***** válasza:
67%
shotgun...
2011. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!