Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalt pasi miért csinál ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasi miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi nem messze lakik tőlem, látásból már régóta ismerem. Tetszik nekem, de már évek óta barátnője van, így soha fel sem merült bennem, hogy bármit is akarjak.

Kb fél éve azonban észrevettem, hogy ha találkozunk mindig engem bámul. Én nem csinálok semmit, de ő mindig úgy helyezkedik, hogy lásson és néz. Azt tudom, hogy még mindig megvan a barátnője. És olyan komoly pasinak tűnik, aki nem szórakozna senkivel. Szerintetek miért csinálja ezt?


2011. szept. 2. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mágikus a nézése? Mert ha nem, akkor szardle!
2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szépnek tart.
2011. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amig csak néz, addig semmi gond, nézni szabad.
2011. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok értelmesnek tűnő pasi gond nélkül csalja a barátnőjét.


23/L

2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy foglalt pasi nem nézhet? Azt ne mond, hogy egy foglalt csaj csukva tartja a szemét, ha egy jó pasi van a látókörében... Miért csak a pasiknak kell megindokolniuk, hogy miért néznek?
2011. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mau nagyon a szivedre vetted a dolgot.:(
2011. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje lenne egy Mercedes-ed, nem ülnél bele egy Porsche-ba csak úgy próba képpen?
2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az egy kocsi a másik meg egy érző lény te nagyon hülye
2011. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!