Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár találkozó után sem alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár találkozó után sem alakult ki szerelem. ötlet, tipp, javaslat (bővebben )?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet , hogyööhm ismerek egy lányt tetszünk is egymásnak, msnen napi sok sok órát beszélgetünk,hívjuk egymást, és már az első találkozón egymásnak estünk mert annyira tetszettünk egymásnak , tehát smároltunk csak. Aztán jött a második,harmadik,negyedik találkozó is , de a lány NEM érez szerelmet csak vonzódást , mert ugyebár mind2 en tökéletesek vagyunk egymásnak mert mind2 en pont ilyet és egymást kerestük mindig is , de... a lány részéről nem alakult ki még vagy passz hogy mikor lesz SZerelem! Valami ötlet,javaslat?

Pedig már úgy viselkedünk mint egy rendes pár , úgy elvagyunk és stb..

A fiú részéről már van szerelem de a lány részéről nincs , természetesen megvoltak az udvarlással járó dolgok is , vers,rózsa, és romantika. De részéről nem alakult ki.. vajon ez változhat? Véleményeteket előre is köszönöm ! :)


2011. szept. 2. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta is tart a románcotok?
2011. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az IGAZI szerelemhez idő kell hoyg igazán elmélyüljön, hoyg igaán megismerjétek egymást. tovább tart, nem szabad semmti semerőltetni, minden történik majd a maga idejében. azonkívü la szerelmet elég nehéz definiálni, te mit is érzel pontosan?
2011. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nyár eleje óta beszélgetünk.. majd a nyár közepe fele találkoztunk is.. és azóta is egymás után 4szer :D , Elhiszem hogy nehéz dolog , és el kell mélyülni csak.. kissé csalódottság , hogy.. ő még nem érez semmit sem. Nekem első látásra fellobbanás, és minden egyes találkozónál egyre jobb.. Pedig úgy beszéltük meg hogy abbahagyjuk.. mert nem alakult ki szerelem de erősködtem így 1 tali helyett már a 4. tartunk :D azéért háátha... adjunk időt neki.. háátha..
2011. szept. 3. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam sem alakult ki a szerelem a barátom iránt az első pár találkozáskor csak egy bizonyos idő után.Talán 2-3 hetet kellett "várni" rá,de azóta egyszerűen imádom:)Anno én is sokat gondolkoztam,hogy mi legyen,lehet nem kéne találkozunk,de mindig azt mondtam adok még esélyt.
2011. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha nyár közepe óta találkozgattok, az lassan 2 hónap. Egyébként én abban hiszek tapasztalat alapján, hogy az ember szinte azonnal érzi, hogy bele fog-e szeretni abba a bizonyos valakibe és onnantól már elindul a beleszerelmesedés és a következő percben már azon kapja magát, hogy menthetetlenül szerelmes.
2011. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez így nem túl bíztató xD
2011. szept. 3. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:

általába csajokkal ez van.időő időő kell.

smaci volt már egyébként?

sajnos nincs sok jó hírem am.lehet h nem lesz ebből semmi:\

2011. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk ez volt csak a fiú nem érzett...:S nem is értem a lány miért hülyít téged tovább !! téged is csak kihasznál:(
2011. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 harcosangyal ***** válasza:
Ez annyira változó. Volt egy srác, akivel kb. 3-4 hét kellett, hogy beleszeressek - együtt voltunk több mint egy évig, aztán jött valaki más, akibe első pillanatba belezúgtam és végül sose alakult ki igazi kapcsolat... Az idő választ ad :) De ezért vegyél vissza Te is egy kicsit, ne érezze, hogy túlságosan akarod.
2011. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!