Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippekre lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippekre lenne szükségem, ezzel kapcsolatban valami javaslat?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a párommal most kicsit megromlott a viszonyunk. Holnap találkozunk és ígéretet tettem neki, hogy bízza rám a holnapi napot. Beszélgetős-játékos-szórakázós napot szeretnék.

Ehhez kellenek tippek. Ismertek olyan bizalomnövelő játékokat, meg olyanokat, ami talán közelebb hozza az embert a másikhoz? Felhőtlen jókedv kell, egy kis tartalommal.

Remélem értitek mire gondolok, ha nem, kérdezzetek :)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 30. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
diótörő
2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapjátok el a másikat hátradőlva, vagy töltsetek ki netes személyiség tesztez pl. :-)
2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na még ilyenek kellenének :P Minél több mozgásos meg olyan amivel egymásra hangolódhatunk újra... :) és ami jókedvet és derültséget hoz. segítsetek még plz!
2011. aug. 30. 20:44
 4/7 stikkes ***** válasza:
Szex kocsiban.
2011. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hátradőlve elkapós dolog jó játék :D


Igazából nem nagyon tudok konkrét tanácsot adni. Én a helyében attól lennék boldog, ha azt látnám, hogy erőfeszítéseket teszel érte. Még ha esetleg kicsit bénázol is, azt lássa, hogy tényleg fontos neked ez a nap, valamint hogy ő jól érezze magát és mindent rendbehozzatok.

2011. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:32-es vagyok.

Találtam egyet:

vakvezetés: bekötöd a szemét, és úgy vezeted körbe és tapogattatsz vele meg mindent, hogy csak érintésekkel kommunikáltok, nem szólhatsz hozzá. Min. 10 percet adj így neki.


Amúgy neten "bizalom játékok" néven keresgélhetsz ;) sok sikert!

2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Júj köszi a bekötősdi nagyon jó :)
2011. aug. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!