Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak?

Figyelt kérdés
kb. egy hete jöttem össze a barátommal és ő már nagyon szeretné a szexet...de én még várni szeretnék vele...mennyi ideig célszerű várni? ti hogy vagytok ezzel? az az igazság hogy most van először barátom...:$ de nagyon-nagyon szeretem...mindennél jobban és úgy veszem észre hogy ő is...:) 17/L
2011. szept. 3. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon-nagyon szeretem...mindennél jobban és úgy veszem észre hogy ő is...:)"


Tényleg nem rosszból írom, úgyhogy ne sértődj meg, de az első héten még mindenki így érez, szóval most még nem jelent semmit. Én azért még várnék.

2011. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz, én várnék vele.
2011. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is fekszel le vele, azért vedd le szájjal vagy legalább verd ki neki, ne kelljen párkapcsolatban is rárántania szegénynek.
2011. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyarul szűz vagy. Akkor mindenféleképpen várj még, 1hét kevés...
2011. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 hét az semmi, mindenképp várjatok még, ha igazán szeret, megért és türelmesen vár!
2011. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon hajt, akkor tuti, hogy csak ki akar használni. Egyesek nagyon értenek ahhoz, hogy elhitessék a lányokkal, hogy mennyire szerelmesek. Nem akarok vészmadár lenni, de ha türelmetlenkedik egy idő után, akkor valószínűleg Ő is csak egy ilyen trükkös játékos.


F/18

2011. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Anonimus213 válasza:
MI anno a párommal 1sö alkalommal begerjedtünk xDDD Ma már ott tartunk hogy el telt az idő és két hónap múlva esküvő ;)
2011. szept. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg ha te is akarod,és ne csak azért,mert ha nem fekszel le vele akkor lehet,hogy elhagy.Szerintem egy hónapot várjatok vele,és akkor az is kiderül mennyire gondolja komolyan a fiú a kapcsolatot,vagy csak szexet akar.Én biztos nem örülnék,ha már az első héten feljönne a téma.De ez attól is függ,hogy mióta ismeritek egymást?Mert ha hónapok óta barátkoztok,ismerkedtek akkor már más téma.
2011. szept. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha még szűz vagy, akkor mindenképpen várjatok, amíg jobban megismeritek egymást. Most ezt nem csak személyiségre értem, hanem egymás testére is, nem kell rögtön azzal kezdeni, de ha vágysz már rá, akkor jó ötlet a petting pl. Nem az időtől függ, de azért én egy 2-3 hetet még mindenképpen várnék, viszont addig kipróbálhattok minden mást...

Én egészen máshogy vagyok ezzel, de én már huszonéves vagyok...

2011. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat...:) én is úgy gondolom egyébként hogy még ráérek ezzel, csak kíváncsi voltam, hogy nem vagyok-e túl régi módi...:D köszi mindenkinek.:)
2011. szept. 3. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!