Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig várjak, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak, hogy ő keressen magától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerkedem egy lánnyal pár hete. Aki nagyon ráér, itt olvashat részleteket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__20833..

Most az van, hogy a vasárnap küldött smsem óta eldöntöttem, hogy nem keresem egy darabig, hogy ő fog-e magától és ha igen, akkor mikor. Elveszíteni se akarom, és nagyon nehéz megállni, hogy ne hívjam fel. :$

Normális válaszokat kérek, köszönöm.


2011. aug. 23. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Egyszer élünk!!! :) Mi emberek bonyolulttá tesszük a dolgokat: Hiányzik? Hívd fel... Találkozni akarsz valakivel? Hívd el... Akarod hogy megértsenek? Magyarázd el... ......Kételkedsz? Kérdezz... Nem tetszik? Mondd meg... Tetszik? Még inkább mondd meg... Kedved van hozzá? Tedd meg... Akarsz valamit? A legjobb megoldás az hogy kérj...hisz a "nem" már úgyis a tiéd, de talán kapsz egy "igent"... Csak egyszer élünk, legyünk boldogok ..."
2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak menny a saját fejed után,csináld amit jónak látsz...
2011. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:


Én keresném legszívesebben minden nap természetesen, szeretem hallani a hangját tudni, h mi van vele, stb. DE azt se akarom, h úgy érezze megfojtom, vagy h rátelepedek teljesen. :$ Az elmúlt két hétvégét is mindig én hoztam fel, h lehetne-e, de neki mindig volt valami más programja, hét közben pedig olyan elfoglalt, h ha tudunk is beszélni, azt is csak este és pár szót, mert nagyon álmos. :$

2011. aug. 23. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesó, lehethogy ezt nem kéne erőltetni...régebben én is igy voltam egy csajjal, mert tetszett meg minden...de hidd el, ha szeretne valamit, vagy érdekelnéd, akkor keresne, vagy legalábbis igent mondana, ha randira hivod...annyi ideje mindenkinek van. Most az van, h nem akar megbántani. Azóta már én is rájöttem, nem kell futni utánuk, ha nincs értelme,ez van...sok szerencsét más csajokkal, biztos lesz egy pár :)
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, most már tényleg nem tudom mi a jó döntés. :(
2011. aug. 24. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ő nem keres, és sokszor kibúvókat talál lehet nem akarja igazán.
2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A tapasztalat nálam azt mutatja, hogyha egy lány számára "elérhetetlen" vagy, akkor van esélyed! Hagyd, had futkossa a köreit és magától fog "kopogni az ajtón" :-) De, ha rá tapadsz, levágja, hogy kellesz neki és semmi érdeklődést nem fog mutatni irántad!
2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt részem nemrég valami (részben) hasonlóban. Együttérzek veled.
2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy TE vagy a fiú... nyomulj te.. a te dolgod! és a csajnak baromi jól fog esni, ha keresed :) nekem legalább is jól esne... egyéként meg ha nem tetszik neki, hogy hívod, meg stb. akkor úgyis megmondja... legalább is az lenne a normális, bár nem tom, hogy mennyi idősek vagytok, mert hát ez a ,,normálisság" is kortól függ. 19/L
2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám inkább, hogy próbálkozz tovább. Ne zaklasd, de finoman próbálj hatni rá, hogy igent mondjon. Amúgy én is sokszor nem értem a csajokat, főleg az olyanokat, akik lekoptatják azokat, akik érdeklődnek utánuk. Miért kell megijedni azért, mert egy pasi kezdeményez? Komolyan néha elég hülyék az emberek pl ha olyan kell valakinek, akiről tudja, hogy nem kaphatja meg. Bezzeg a rendes pasikat, akik mindig őket keresik, elutasítják.
2011. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!