Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van csajom aki szeret és ragaszkodik hozzám és én is szeretem, de kipróbálnék más nőket is az ágyban. Gáz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy, hány csajjal voltal ezidaig??
2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de addig örülj amig van barátnőd és van kivel lefeküdnöd.
2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok és ez az első
2011. szept. 3. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor én irok ilyesmit, lany letemre, akkor az a válaszuk mindig a válaszoloknak, h joo, menj ribanckodni.. :S
2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem ribanckodás szerintem.
2011. szept. 3. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Hm, hát most komolyan elgondolkoztam azon, hogy lehet előbb kikéne élnem magam szex terén, és utána komoly kapcsolat után sóvárognom...Nekem is egy barátnőm volt eddig, volt is szex. Most nincs, örülnék egy kapcsolatnak, de picit tartok ettől, mi van ha előjön a "nem éltem még ki magam, most azonnal fűvel fával" érzés. 24/F
2011. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked még inkább nem késő. Éld ki magad. A csaj akivel vagyok azon már mindenki végigment, úgymond megállapodott. Megcsalni tán nem fog. Szurkálj kedvedre barátom!
2011. szept. 3. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy barátnőm volt a mostani előtt, és kettejük között akárhány lányt kipróbálhattam volna 18 évesen, de egyáltalán nem vonzott a dolog. Csak szerelemből vagyok hajlandó szeretkezni, és úgy gondolom, hogy intelligens emberi lényeknél az a normális, ha párkapcsolatban szeretkeznek. Nem vagyunk állatok (bár még az állatok között is van olyan, ami egy életen át hűséges).

Ha ki akarsz még próbálni másokat, akkor nyilvánvalóan nem vagy szerelmes a barátnődbe, úgy pedig a kapcsolatnak se látom értelmét. Én kb 30 éves koromra szeretnék családot a mostani barátnőmmel (akivel 4 éve vagyunk együtt), el se tudom képzelni, hogy idősebbként majd mindenféle csajt akarjak megdugni...

Szerintem akik ezzel jönnek, nem voltak még igazán szerelmesek és még gyerekek.

Egyébként szerintem örülhetnél, hogy 40 évesen találtál egy normális párt, és most már nagyon nincs itt az ideje, hogy kiéld magad... Bár én mindig is hülyeségnek tartottam ezt a "ki kell még élnem magam" dumát.

22F

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40 évesen ez az első? azt meg h?
2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
De durva, szóval a csaj ki is élte magat rendesen hááát akkor bele kéne húzni neked is...amúgy olyan kamú szaga van ennek a kérdésnek.
2011. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!