Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik hozzám még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik hozzám még mindig az exem?

Figyelt kérdés
neki már kialakulóba van egy kapcsolata,én felejteném de valami miatt nem enged el...szakítás után jóba maradtunk,aztán volt egy kis vita,akkor azt hittem ennyi volt,el tudom felejteni,aztán mégis kibékült velem,mondta hogy nem szeretne rosszba lenni velem,persze jó érzés,de így nem tudom elfelejteni,pedig tudom hogy nincs nála esélyem,egyrészt a lány miatt,másrészt ő már nem szeret):
2011. máj. 19. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Kell mindig egy vészforgatókönyv, ha épp hetekig punci nélkül marad az ember.
2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon. Mond meg neki, hogy ha vége, akkor vége. Ez a van is, nincs is sehova sem vezet. Próbálj vele végleg szakítani. Ennyi volt. Vége. Összeveszni nem kell. A barátság megmaradhat, de most abban is szünet kéne.
2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár hétig ne beszéljetek. Ezt a szakítás után kellett volna megtenni. Exeimmel jóban vagyunk, már teljesen úgy viselkedünk egymással, mint a barátok. Ennyi volt, nem sikerült, lesz más:-)
2011. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a barátságot érted félre?
2011. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!