Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag férfinek olyan lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfinek olyan lenni mint szép nőnek?

Figyelt kérdés
remélem értitek hogy értem:)
2011. szept. 17. 10:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
mivan ?
2011. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát,hogy a férfit a pénz teszi "széppé" a nőt meg az adottságai.nem értem hogy miért nem lehet érteni:D biztos tudjátok ,hogy mire gondolok,ha meg nem akkor ...:/
2011. szept. 17. 10:36
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyébként meg miért kell minden áron általánosítani?

2011. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ja, és egy gazdag férfiből is lehet szép nő. Gazdag már nem biztos mert elmegy a pénze a műtétekre, de még talán az is.
2011. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Jajj te butus, hát a Nöknek nem számít a pénz!

Ne általánosícccsááá mán!

2011. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem döntő többségében így van :) Már ha csak körülnézel az utcán észre lehet venni...
2011. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

vagy ha nem is az ennek az idézetnek a lényege,hogy a férfit a pénze teszi széppé a nőket meg az adottságai,talán az,hogy a szép nők és a gazdag férfiak a legsikeresebbek párkapcsolatok terén.

többféle értelmezés is van,mire nem jó az irodalom?:)

2011. szept. 17. 10:46
 8/26 anonim ***** válasza:
Mit lehet észrevenni?Az elmúlt 2 évben nem sokat sétálgattam a forgalmas utcákon,munkahely és otthon között pedig nem tűnt fel az,ami nektek igen...pedig nagyvárosban élek...viszont napról-napra éppen hogy csak megélő párok vannak a környezetemben,akiknél nem gond a pénzhiány,mert szeretik egymást...
2011. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A férfit a pénz teszi széppé??? Ki vagy Te? VV Kinga???

Az páromnak se háza, se autója, se sok pénze. Mégis intelligens, okos(egyetemre is járt..míg a sok pénzes pasinak nem kell diploma, mert apuci a segge alá rak mindent), helyes, figyelmes, stb.

2011. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

bocs, elírtam.. nem Az páromnak..

hanem A páromnak...

2011. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!