Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen nincsenek barátaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nincsenek barátaim, nem érdekel a szex, párkapcsolatot sem akarok, és megfelel ez az állapot. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked megfelel, akkor jó, de ha csak becsapod magadat is azzal, hogy neked így jó, akkor bizony szánalomra méltó.
2011. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Mi meg lesz*rjuk.
2011. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egészségedre, második. :D Amúgy nem csapom be magam.
2011. szept. 4. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Jelentkezz pápának...
2011. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem éppen "normális", vagy hagyományos állapot, de ha neked jó így, akkor lelked rajta. Semmi nem kötelező :)

Más kérdés, hogy esetleg csak megszoktad ezt az állapotot, és azért tartod ezt a számodra természetesnek.

2011. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Baj van. Csinalj magaddal valamit. Kulonben elmegy melletted az elet mint a gyorsvonat :/
2011. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Most mit vártál? Mi tényleg leszarjuk, nem ismerünk, semmi közünk hozzád, miért kéne rólad bármit is gondolni. Tedd, amit jónak látsz.
2011. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Lődd fejbe magad! Miaz h nem érdekel a szex? Nincsenek barátaid, se kapcsolatod? Ha antiszoc vagy akkmeg állj a sarokba vagy huzd le magad a budin! Förtelmes!
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Fiú vagy vagy lány?

Ebből kettő rám is igaz! Nincsenek barátaim, és nem akarok párkapcsolatot, nem bírom a kötöttségeket. De a vágyak azért kínoznak, pedig nem vagyok egy szexmániás..

Néha én is kérdezem magamtól, hogy normális-e, hogy nincsenek barátaim és nem vágyom társra hosszú távon. Viszont nekem nem felel meg ez így ,mert nagyon unalmas!

Ha van kedved dobj privit! Másik kérdésem, mindig így érezted?

2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én pszichés betegség miatt,kb egyikre sem vagyok nagyon alkalmas.Van,hogy néha vágyok rá,van,hogy nem.Ez változik.

Egy kapcsolat meg nem olyan,hogy egyszer akarom,egyszer meg nem.Én sem bírom,ha valaki túlzottan rám telepszik.

Én nem akarok egy ágyban áludni senkivel,sőt egy szobában sem.Nem akarok akkor aludni,enni,mindent csinálni amikor a másik.Sajnos sokaknál a párkapcsolat egyenlő azzal,hogy korlátozzuk a másikat,megmondjuk,hogy mit tegyen,birtokoljuk.Ezt nem mindenki bírja.

25 éves vagyok,meleg és szűz.Pedig sokan szeretnének úgymond "megkapni".Rendszeresen sportolok,fontos az egészségem.De túl sok a probléma körülöttem.Nem hinném,hogy bárkivel hosszú távon működne bármi is.Ilyen 1-2 hónapos történetekre meg nincs kedvem,felesleges,meg érzelmileg is megviselne.(Az a tipikus vagyok,aki még a szétszakadt gatyót sem szereti kidobni,mert kötődik mindenhez):D

Biztos létezik olyan,aki passzol hozzád,meg midenkinek van ilyen,de megtalálni lehetetlen szinte,főleg,ha nem vagy átlagos:)

2013. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!