Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat arra, hogy facebook-on írjuk ki hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Most biztos arra gondoltok, hogy ezt a kérdést egy olyan lány teszi fel, aki felszínes és mutogatni akarja a pasiját, mint egy cirkuszi majmot. De ez nem így van. Már több, mint egy hónapja járok vele, és egyikőnknek sincs kirakva a családi állapot. Nekem azért, mert amíg ő nem rakja ki, én biztosan nem fogom. Viszont még nem akarok előhozakodni a témával, nehogy azt higgye, hogy nekem csak ez a fontos. Az igazság az, hogy mivel nincs kirakva nekem hogy kapcsolatban, ezért több pasi is írogat nekem hogy meg szeretne velem ismerkedni. Én meg ugye mindig mondom hogy "bocs de nekem van barátom.." És akkor a teljesen jogos válasz így hangzik: "hát akkor miért nincs ide kiírva, vagy mért nincsenek közös képek??" ..Persze én mindig kimagyarázom, de már unom ezt, mikor én is azt szeretném, hogy ki legyen írva..és akkor abbahagyná a többi pasi is az írogatást..és hát a barátnőim se kérdezgetnének emiatt. És hát valljuk be, én is jobban érezném magam..
2011. szept. 4. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt elküldöd neki, és ki is tehetitek..
2011. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert másnak kivan rakva nem feltétlenül fontos ezt a példát követni. Ha nagyon akarod, akkor rakd ki te. Pasidnak meg pacsi:)
2011. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarsz engedélyt kérni ahhoz, h kiírd. Írd ki nyugodtan, mert így gondolod. Lehet utána ő is kiírja a sajátján, de ha nem is, legalább tudják majd a neked irkáló fiúk, h esélytelen a téma.
2011. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem engedélyt kérek...de én úgy nem vagyok hajlandó kiírni, hogy a barátom ne írja ki. Az meg még furábban jön ki, hogy nálam "kapcsolatban" van, nála meg semmi. Akkor még nagyobb lenne a kontraszt. Amugy meg egyszerűen képtelen vagyok előhozakodni a témával, mer eddig semmiért nem hisztiztem, és úgy látszik, ez jó taktika. Most nem akarok mindent elrontani egy hülye kérdéssel...meg esetleg egy vitával, mer ennek az lenne a vége...
2011. szept. 4. 11:42
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Egy hónap? az már komoly idő. XD Én 3 éve járok vele, együtt is lakunk, mégse raktuk ki. Aki ismer minket, tudja ugyis mi a szitu, a többiek meg nem érdekelnek.
2011. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Szia, én is ugyanebben a szituban voltam, szóról szóra leírtad a helyzetemet. :D Ő se rakta ki, nem is akarta, én se hoztam fel a témát... és tudod mi derült ki? Igazán nem is érdekelte ez a kapcsolat, meg így tudott csajokkal flörtölgetni... nálunk 3 hónap után lett vége... Ez nem feltétlen azt jelenti h baj van a kapcsolatotokkal ne értsd félre, csak nekem ez állt a háttérben nála... :/ :D 17/L
2011. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Get a life.
2011. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát ezt nem találtad el...fősulis vagyok..
2011. szept. 6. 17:42
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Te csak akkor érzed magad boldognak és szerelmesnek, ha kiírod Facebookra a 900 ismerősödnek, hogy kapcsolatban, akiket lehet, hogy nem is érdekel? A közeli ismerősök gondolom tudják, hogy együtt vagytok. Idegeneket meg szerinted érdekel? Mellesleg 1 hónap még semmi. Két hét múlva gondolom nagy örömmel változtatnád egyedülállóra, ha esetleg szakítanátok.
2011. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a facebook???
2011. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!