Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat kérek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikuska94 kérdése:

Szerintetek túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mivel más városban tanul, úgy döntöttem nem fogok veszekedni ha el akar menni bulizni. Had menjen. Csak annyit kértem cserébe, hogy ha hazaér (legyen az bármilyen későn), küldjön egy sms-t. Ennyi. Nem több. De mégsem tudja megtenni. Néha mondjuk felhív, de sokszor van az, hogy se hívás, se sms. Mára eljutottunk odáig, hogy mikor itthon van hétvégén, akkor is nélkülem menne bulizni. Persze mindig megkérdezi, hogy elmehet-e. (De szerintem inkább csak udvariasságból.) Tegnap este is elment a barátaival. Reggel felkeltem 9 körül, és látom, hogy semmi sms. Próbáltam hívni, de ki volt kapcsolva. Felhívtam a barátnőmet, akinek a barátja az én barátommal volt este, hogy megkérdezzem tud-e valamit a fiúkról. Erre azt mondta, hogy a fiúk reggel fél 6-ig buliztak és hogy az ő barátja küldött neki sms-t, hogy: ,,Minden rendben, most megyek haza. Ha felkeltem hívlak. puszi!"

Ne értsetek félre, nem vagyok féltékeny. Csupán eszelősen aggódó vagyok. Mindig is ilyen voltam. :S Ha valakit nem érek el telefonon, teljesen kikészülök. Tudom hülyeség, de sajnos ilyen vagyok.

Szóval a kérdésem: Szerintetek túl nagy kérés egy sms azért, hogy egyedül elmehessen bulizni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 4. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem félrekúr.
2011. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LuckyestLooser ***** válasza:
67%
szerintem nem nagy kérés...és már bots de ha enyire nem képes akor egy s*ggfej
2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyáltalán nem nagy kérés, én is ha későn érek haza, akárhol is voltam, írok egy sms-t/felhívom a barátnőmet, hogy minden oké, és ő is így tesz. Szerintem ez a normális.. Beszéljétek meg!


F/16

2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintetek túl nagy kérés egy sms azért, hogy egyedül elmehessen bulizni?"

Annyira bántja a szemem

2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy sms-re nem képes akkor mit akarsz tőle? Ez nem szerelem.
2011. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem elvárás, ennek természetesnek kellene lennie.
2011. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

azt élvezi, hogy te aggódsz

légy titokzatos, ne kérdezd direkt az estjéről, mintha neked is takargatni valód lenne, légy érdektelen

akkor meg fog ez fordulni

aggódjon ő :)

2011. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

12.58-sal értek egyet.. mi az hogy egy sms h ELMEHESSEN BULIZNI? miért ki vagy te, hogy bármit megtilts neki? :S

elhiszem hogy sz@r.. a barátod amúgy egy ostoba barom, hogy nem képes erre... te meg itt aggódsz miatta.

ne érts félre, nem akartalak leugatni, csak egy ilyen megfogalmazás rohadtul sérti a szemem nő létemre...

L20

2011. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem tiltanám meg neki soha, hogy bárhova elmenjen. Csak azt szerettem volna megtudni, hogy szerintetek nagy kérés-e? Mert ha igen, akkor nem idegesítem magam ezen, és nem kérem, hogy küldjön sms-t. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. szept. 4. 13:43
 10/11 napietus ***** válasza:
45%
sztem ez olyan, mintha azt kérnéd, gömbölyítsen 10 percig borsót. szóval nem nagy kérés, csak holt felesleges.
2011. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!