Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm mindig az exéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm mindig az exéről beszél, de állítja, hogy szeret és hogy már lezárta az, , ex-témát". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamilyen formában a beszélgetések közepette, hacsak megemlítés szintjén is, de mindig szóba kerül az exe. Legalábbis a nevét valamilyen formában mindig megemlíti. Nem telik el úgy nap, hogy ne hallanám... Már kezd kicsit uncsi lenni és már beszéltem is vele erről, de azt mondta szeret és hogy nincs mitől féljek, nem kell aggódjak, mert ezt már lezárta magában. Elmondta, hogy ők már csak barátok és nem tudna vele már semmi többet elképzelni, mert más ember lett. De akkor minek hozza fel ennyiszer? Nem értem a pasikat... Ha lezárta magában, akkor minek kell mindig megemlíteni? Egyszerűen idegölő. Persze találkozzon vele nyugodtan, ha barátok maradtak, mert bízom benne, de azért nem vagyok rá annyira kíváncsi, hogy mindig csak róla halljak... Már herótom van, ha meghallom a nevét komolyan mondom. Mit csináljak? :S
2011. szept. 4. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy el lehet húzni ! Kb 10 év mulva fog eldugulni,. Ha eddig kibirod !
2011. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló dolog, sőt én még egyszer(akkor voltunk együtt 6,7 hónapja) a pénztárcájában találtam az exről képet,ahogy kinyitottam a tárcát. Még képeket is mutatott róla a gépén. Nagyon rosszul esett, mondtam neki, hogy a képeket tüntesse el, mert nem vagyok rá kiváncsi, valamint, ne említse elötte ha nem muszály, mert az sem túl kellemes. Szó nélkül elhagyta ezek a dolgait, nem látom, nem említi meg a csajt,

Szóval beszélj vele, hogy ez neked így nem jó, ha esetleg azzal jönne, hogy ő ettől függetlenül szeret(ami persze iagaz, hogyha mégis veled van, meg amúgy is mért nem hinnéd el?) akkor kérdezz vissza, hogy: "neked, hogy esne, ha én csinálnám ezt?" és mindjárt rájön, hogy igen talán mégsem kéne említeni az ex nevét. Ha erre nem jön rá, akkor bajok vannak.

2011. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen...

Én nagyon drasztikus megoldáshoz folyamodtam, így utólag biztos nem így csinálnám, de legalább egy életre eltávolítottam, mert azóta nem kíváncsi a páromra, és nem is beszélünk nagyon róla.

2011. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ex felemlegetése? ez egyfajta dicsekvés....voltaképen villog a referenciájával hogy neki volt már egy ilyen meg olyan hűde komoly kapcsolata... burkoltan elvárja hogy érezd magad szerencsésnek hogy most éppen veled van mert szerinte kaphat újat akármikor
2011. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79% gondolom azt várod hogy részleteket kérjünk.én megteszem:meséld mit is tettél pontosan(gondolom vmi ronda dolgot)
2011. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:58

Nem vártam, mert nem vagyok rá büszke, több helyen közzétettem a személyes adatait, és zaklatták, rájött, hogy én csináltam, azt lekopott a pasimról.

Utólag nem tenném meg, ez 7 évvel ezelőtt volt...

2011. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!