Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme küzdeni egy férfiért, ha az már lezárta magában a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
szakitott velem, de én még szeretem, egyik baratom azt mondta, h nem tudja mit akar, és hogy meg kene valahogy gyoznom, h én vagyok neki a legjobb amit kaphat. Csajok szerintetek van értelme valamit kitalálni? egyenlore nincsen csaja, inkabb csak flortolget, szerintem a szex hianyzik neki. Minden tanacsot elfogadok.
2011. febr. 22. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tutira nem aláznám meg magam, ha ő dobott... De nem vagyunk egyformák :)
2011. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy lány, akivel fél év után szakítottunk. Aztán kitalálta, hogy vissza akar szerezni - én már lezártam a kapcsolatot, volt másik barátnőm is.


De aztán szép lassan mégis sikerült neki - ügyes volt, cseles, és jól alkalmazta a női praktikákat.

Ez öt éve volt, azóta együtt vagyunk.

2011. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem csábítanám vissza a női önérzetem miatt. Ő már lezárta, túl van rajtad neked is ezt kell tenned. De látod vannak siker sztorik is:)


L/19

2011. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiröhög,és lejáratod magadat.Ha nem érdekled,felőle fejen is állhatsz...Tudom,mert én például a mai napig alázom magamat,csak tudnám,minek teszem...
2011. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23.46 és hogyan csinalta? bebizonyitotta hogy milyen jó csaj, felelevenitette a multat vagy hogyan?
2011. febr. 23. 08:53
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

te tudod miért szakítottatok , te ismered jobban , szóval szerintem ne itt akarj válaszra lelni ! itt maximum az ilyen önérzetes, kicsit depressziós , lelki toprongy pic$áktól kapsz olyan válaszokat , amik nem biztos , hogy hasznosak számodra ...

ülj le ! papír , ceruza , aztán szedd össze miért is kell neked és mi volt az, ami miatt nem jött eddig össze ... ha kész vagy kétszer csekkold le az állást, majd DÖNCCSÉÉÉÉÉÉ ! :D

2011. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindig az utamba került, incselkedett, megmutatta hogy értelmes, izgalmas személyiség, figyelt és reagált - mindezt úgy, hogy a szexuális érdeklődésemet is fenntartotta.

Fontos, hogy kitartó volt - bár kicsit le kellett küzdenie a büszkeségét - de soha nem alázkodott meg.

Így.:)

2011. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gesztesi beatrix válasza:
Ha nagyon szeretsz valakit annak ellenre is hogy mit tett akkor kuzdesz halalod napjaig erte mert velem pont ma volt ez es mondta hogy kudjek erte bizonyitsak es megteszem barmi aron mert en mindennek ellemere is szeretem es nem adom fel erte a kuzdelmet es ha szeretsz Te is valakit akkor kuzdj erte hogy lassa hogy meg mindig mennyire szereted. En ezt tenem.
2014. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gesztesi beatrix válasza:
Egy probat tutira meger
2014. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!