Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes, inteligens, ápolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, inteligens, ápolt, vicces pasik hol vagytok? 22/N

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Megkésve, de itt vagyok és szomjazom egy megbízható, okos, üde lány társaságát. :-)
2011. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Hi ! My name is Bond, James Bond. I am a super hero. I am super sexual, intelligent man. My car is Aston Martin. I live in London, Budapest, and many more city. I fight with russians, jewish, ant other enemies. I am looking a very sexy, pretty hungarian girl for serious relationship. Please send me your CV! Thanks! I love you!

Your's Jimmy.

2011. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy ilyen férfi. Sőt, ezeken kívül még rengeteg remek tulajdonsága van. Imádom őt!:-)
2011. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Epp erre jartam, hat most itt vagyok. Kerdes? :)
2011. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én is egy hasonlót kerestem.

Feladtam...

De gratulálok azoknak akiknek sikerült.

2011. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Éppen menekülünk a felszínes pi...ák elől!
2012. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Magyarországon.
2016. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hol vannak a rendes nők akik leszopnak meg le is nyelik kérdés nélkül plusz tudnak főzni meg tudják hogyan kell megfogni egy faszt és nem kúrnak félre minden jöttment cigánnyal..
2016. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!