Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várhatok többet is vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok többet is vagy csak egy éjszaka volt? 2hétig jártam egy sráccal akit már régebb óta ismertem. Tudtam h. egy elég hosszú kapcsolata volt előttem, de én is ugyanabban a cipőben jártam.

Figyelt kérdés

Minden rendben volt köztünk, de egyszer csak találkozott sszejöttek.A leányzó tudta h. neki van v.kije, mert látott minket együtt.Lehet h. zavarta h. együtt látott minket?

1 hónappal a szakításunk után egy buli alkalmával összekeveredtünk!Elég sokat találkozunk, mivel hétvégente egy helyen dolgozunk...

Várhatok többet is(ismét összejövünk) szerintetek, vagy csak egy éjszaka volt?!

B.nőim mondták látszik rajta h. zavarja ha más pasival lát...


2009. ápr. 20. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Esetleg, ha értelmesen leírnád, tudnék segíteni.
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!