Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bajban vagyok! Segítsééég!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok! Segítsééég!?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, nagyon szépen kérlek SEGÍTSETEK!! Na szóval, van egy lány (X) aki már több mint 2 éve tetszik, de eddig nem voltam érett hozzá.. Most nyáron készen éreztem magam, de úgy látszik késő volt már, mert nem jöttünk össze.. Egy másik lánnyal valtam 3 hétig együtt de Ővele nem volt jó, nem voltam szerelmes (Y).. Namostmár nemrégen összejöttünk 3 haverommal, sütögettünk talicskában, vettünk sört, tök jó volt minden.. Aztán jött az ötlet hogy írjak egy smsest az Xnek.. Nem gondoltam volna hogy felhív, tehát írtó jól esett.. (Ez kb éjfélkor volt) Nem tudom mikor esett ennyire jól valami, de nagyon nagyon nagyon jól esett hallani a hangját és legalább egy órát beszélgettünk.. Most próblémái vannak a barátnőivel és mivel minden érzésemet elmondtam neki, Ő is kitálalt.. Elmondta hogy Ő is úgy van mint én, hogy 2 éve tetszik neki egy csávó, legutóbb egy hete találkoztak, meg össze is jöttek.. (Amúgy már 3x jártak, meg szerintem a csávó egy ritka nagy segg..) X Mondta hogy szeret, és hogy sajnálja hogy nem lehetünk simán barátok.. A szívem majd meg szakad.. :S Mitévő legyek?


Előre is köszönöm..


2011. szept. 4. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem. mi a problémád?

X-nek nem kellesz, szerintem próbáld meg feldolgozni ezt. törődj a sulival, avgy valami mással, ami lefoglal.

Y-nal meg jó barátok lehettek ezek szerint, nem?:)

2011. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el- bár tudom, hogy nehéz- X-nek nem kellesz és nem is fogsz. Saját magam tapasztaltam ezt meg...


...több év várás után is mindig mást választott a csaj inkább helyettem.


Ne szívj egy lány miatt sem több évig!!!


Keress olyat, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. Nagyon sok szép lány van, már csak az ismerkedés van hátra...

2011. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is el kellett olvasni 2x. De van pár dolog, amit még mindig nem értek:

1. "Most próblémái vannak a barátnőivel" Ez hogy jön a történethez, nem értem.

2. Most van barátja, de szeret téged. Szerintem ő sem tudja mit akar, de azért kicsit ködös. Az is lehet hogy hülyíti valamelyikőtöket. Vagy téged nem akar megbántani, vagy passz.

2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!