Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen pasit akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasit akar egy nő maga mellé? Nem vagyok valami tapasztalt a csajozás terén.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 08:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát habár pasi vagyok, azt tudom, hogy ha nem önmagad adod, nem sok sikered lesz nők terén...
2011. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de ahogy látom, a bunkó, beképzelt fiúkat szeretik. Külsőleg meg légy magas. (legalább 185, mert ha magassarkúban blabla ). De ha van sok pénzed van, akkor mindegy,h milyen vagy, nem fogja őket érdekelni:D
2011. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi..értem..akkor a flegma,büszke,nagyképű fiúk jönnek be,akik még hanyagolják is őket,ha jól vettem ki...
2011. szept. 5. 08:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Jól öltözött, helyes arcú, minden tekintetben ápolt! legyen humor érzéke, megértő, kedves, ne kácsingjon más lányokra.

És hát annyira csóró se legyen főleg hosszabb távon, és ha vmi van azért az sem árt ha ki tud mellettem állni, de ki mit tart lényegnek.

(35 f, de belegondoltam magam az ő helyükbe :D ).

2011. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak : sztem a megértő ,kedves srácok barátnak vagy lelkik szemetesnek kellenek a nőnek inkább.
2011. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legyen megbízható, meg tudjon nevettetni, feltétel nélkül szeressen és ne akarjon megváltoztatni. Így hirtelen ennyi jutott eszembe. A külső már más dolog, ne legyen fogpiszkáló, de 150 kg-s se:D 18/L
2011. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nevettessen meg! Legyen beszédes, de jó hallgatóság is egyben! Az nem árt ha van egy kis pénze, persze nem arról beszélek h milliomosnak kell lennie h esélye legyen egy lánynál... Csak jó ha megtudja hívni a lányt fagyira üccsire sütire vagy pizzára vagy valamire.....
2011. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy meg tudjak bízni benne. Legyen igényes, ápolt. Úgy szeressen ahogy vagyok, nevettessen meg. Külsőleg legyen átlagos. Nem szükséges, hogy pénzes legyen.
2011. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Legyen figyelmes, érdeklődő, vagy legalábbis, játssza meg, hogy érdekli, ha a lány a napjáról mesél neki, és hiába, hogy unalmas, azért kérdezzen rá, mi újdonság van vele. Legyen kedves, lehessen vele beszélgetni kb mindenről, legyen határozott, erős, férfias, ne valami kis nyámnyila alak, aki fél kiállni magáért és a barátnőjéért... Legyen védelmező, de ne túl féltékeny. Hűséges, odaadó, és természetesen, szeressen, amit tudjon is kimutatni. :) És egyezem az egyik előttem szólóval: olyannak szeressen, amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni.

Kb ennyi.

2011. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 harcosangyal ***** válasza:

Ne a nők elvárásainak akarj megfelelni, hanem találd meg azt a nőt, aki elfogad és szeret úgy ahogy vagy! L/20

(Tekintve, hogy ahány nő, annyi féle "elvárás", ráadásul nem mindegy hány éves vagy és ez nem derült ki.)

2011. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!