Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem őt, de vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem őt, de vonzódom hozzá. Ő mit érezhet?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk nem mondható átlagosnak, hiszen egy nyílt össze-össze jövős kapcsolat ez. Ebben maradtunk... Én úgy gondoltam az elején, h lehetne belőle több is, de visszakozott, és így maradtunk. Sok minden taszít és sok minden vonz benne, szeretek vele lenni, de mégsem, jó hozzábújni, de sokszor nem szeretek vele lenni. Viszont nagyban elfoglalja a gondolataimat. Rengeteget, túl sokat is gondolok rá. És ő gyakran napjában többször is keres engem, de néha megmakacsolja magát olyankor viszont nem keres napokig. Ha találkozom vele néha lepkék vannak a gyomromba, néha csak azért találkozom vele mert nincs jobb dolgom. Sokszor érzem azt, h zavarna ha lenne vkije rajtam kívül sokszor viszont nem érdekel. Milyen kapcsolat ez Én 19/L Ő 26/F
2011. szept. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek sokat.
2011. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat beszélünk, de sokszor hallgatunk. Ritkán találjuk meg a közös témát a közös hangot.
2011. szept. 5. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan helyzetbe vagy mint én! De én próbálok kilépni ebből a helyzetből mert félek hogy teljesen beleesek az illetőbe. Inkább ne legyen köztünk semmi, mint ez a huza-vona. :S
2011. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még talán az is jobb lenne, ha szeretném. De nem szeretem, kedvelem, de rengeteg tulajdonsága nem vonzó.
2011. szept. 5. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne más után néznétek, mert ez nem igazi kapcsolat és valszeg sose lesz az vagy nagyon sokat kéne rajt csiszolni. Hogy Ő mit érez azt meg tőle kérdezd.
2011. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ugyanolyan helyzetben vagytok, mint én.

de jó látni, hogy más is kínlódik hasonló problémákkal (bocs, most nem kárörvendésnek szántam...)


f asz tudja, mi ennek a megoldása.

2011. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Semmi gond, nem veszem kárörvendésnek. A lényeg, h vhogy (nekem legalábbis) le kell zárnom vagy meg kell oldanom ezt az egészet. Már talán túl is filozom ezt a dolgot. Csak belekeveredtem az érzéseimbe, a dolgaimba.
2011. szept. 5. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, a szex olyan mint a pizza ha jó nagyon jó, ha nem jó akkor is jó.
2011. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!