Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egyik fiúbarátomba azt hiszem beleszerettem és ő nem szerelmes valószínűleg belém, és hogy derítsem ki h mi is az amit érzek? Vonzódom hozzá és szeretem, de ez már szerelem?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és Ő az osztálytársam.
2011. jan. 3. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

17 évesen már lehetne tapasztalatod.

Én azt mondom h tölts vele sok időt beszélgess vele élőben, MSN-en is, mert ott felszabadoltabb.

Aztán csókold meg, lesz ami lesz.

2011. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jön egy másik, aki csapja neked a szelet és te emiatt rögtön elfelejted a barátodat, akkor nem vagy szerelmes, csak vonzódsz hozzá, vagy fellángolás. Ha meg magától elmúlik pár héten belül, akkor főleg nem.
2011. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi van, ha ez már kb egy éve tart, de még nincs tapasztalatom. Olyan létezik h csak fizikailag vonzódom vkihez?
2011. jan. 3. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Kapjad be neki izibe.Ennyire hülye nem lehetsz
2011. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenki 10 évesen kezdi és igen is összezavaróak az érzések, de mindig azon kapom magam h szeretem.
2011. jan. 3. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő nem szeret? Simán csak mond neki: Szeretlek. Ha erre nem jól reagál, akkor tedd hozzá: De csak barátilag. És nevess. Szerintem ennyi.
2011. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ugyanez a helyzet. Csak itt én vagyok a fiú és az egyik lányosztálytársamért vagyok oda.

Ha gondolod írj nyugodtan levelet privátban, jó lenne egy olyan emberrel beszélgetni, aki ugyanazon megy keresztül, amin most én.


17/F

2011. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!