Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kerültem gimibe, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kerültem gimibe, és az évfolyamból nagyon megtetszett egy fiú. Szeretnék megismerkedni vele, de lövésem sincs, hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus, nem is hasonlít azokhoz a fiúkhoz, akik eddig tetszettek. Úgy érzem, vele tényleg el lehetne beszélgetni. :) Segítenének nekem? 15/L
2011. szept. 5. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

AJAJJ!


Házinyulra nem lövünk!!

2011. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
odamész hozzá, megszólítod, aztán valószínű kiderül róla hogy egy nagy paraszt és le se szar téged de sok sikert
2011. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
?? Szerintem ö nem olyan, azokat már messziröl kiszúrom. :) Egyéb ötlet?
2011. szept. 5. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ha voltál gólyatáborban, akkor esetleg rákérdezhetnél hogy ő is volt-e, mert mintha láttad volna. És innen a szokásos dolgok :D
2011. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémákkal vagyok. Sose merek suliba odamenni évfolyamtárshoz mert félek hogy utána meg engem fognak kibeszélni xD Érdekelne ha valaki tudna adni valami jó tanácsot.
2011. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!