Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 4 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 4 éve vagyunk együtt és most szakítani/szünetet akar. Azt mondja, szeret de már nem szerelmes. Mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majdnem 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de az utóbbi időben nem kívánja a szexet és most mondta, hogy már nem érzi magát szerelmesnek de mindenkinél jobban szeret(ezt érzem is, hogy szeret, csak nem szerelmes). Azt mondta, hogy ez már kb fél éve tart és ő folyamatosan próbált újra belémszeretni, de nem sikerült. Azt mondja, hogy nálam odaadobb pasit sehol nem találna és nem is akar mással együtt lenni, csak egyedül akar lenni, mert most nem arra vágyik, hogy mindig egy emberhez jöjjön haza (2 éve együtt élünk). Azt is mondta, hogy ha újra vágyni fog a komoly kapcsolatra, akkor rögtön hozzám fog jönni. Nem akar most ilyen komoly helyzetben lenni, de mással se akar járni és futó kapcsolatot se szeretne, egyszherűen egyedül akar lenni egy ideig, legalábbis ezt mondta. Nekem az egész életem Rá épül, az egész szobám rá emlékeztet. Én nem akarom Őt elveszíteni és számomra Ő a nagy Ő. Azt mondta, neki is én vagyok az és velem akar majd élni de nem tudom mi lesz. Nem akarom elveszíteni és nélküle élni.


Szerintetek mennyi idő lesz míg rájön, hogy neki komoly kapcsolat kell és visszajön? Én halálosan szeretem és ez nem fog elmúlni, biztos vagyok benne. És miért alakulhatott ki ez az egész helyzet?


Én 20 éves fiú vagyok, Ő 19 éves lány


2009. nov. 5. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Sz.tem túl fiatalok vagyok. :S

Én nem látok sok jövőt, bocs...A szünet rossz jel.


Ámbár lehet akkor rájön, hogy mégiscsak akar téged.

De lutris -...-

2009. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon fiatalon jöttetek össze. a szerelem átalakult szeretetté. ez természetes ilyen hosszú kapcsolatnál. amúgy meg még elég fiatalok vagytok. ki tudja mit hoz még a jövő számotokra. most hagyd kicsit magára ha ezt akarja. szerintem ebből már újra komoly kapcsolat nem lesz. bocsi, de így érzem. a húgom is hasonló helyzetben van és egyszerűen tanácstalan. itt az idő fog csak segíteni.
2009. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is ettől félek, hogy már nem lesz semmi. De én elhiszem neki, hogy ha újra kész lesz egy komoly kapcsolatra, hozzám fog visszajönni. Én ismerem a saját adottságaimat és nehezen is lehetne új barátnőm meg egyáltalán nem akarok. Inkább kivárok, akár sokáig is...Tudom, hogy emiatt lehet, hogy hülye vagyok, de ezt érzem.


Abban tudok reménykedni, hogy nem éveknek kell eltelnie, hanem esetleg csak pár hónapnak. Én egyébként csak akkor jövök össze valakivel, ha szeretem azt a személyt és soha nem csalom meg és nagyon ragaszkodó vagyok....:(

2009. nov. 5. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szünet = talonban tart míg másokkal kefél. Dobd ki.
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. A fiatalság néha nem akadály. Számtalan fiatal pár marad "örökre" együtt, de ebből csak néhány igazán boldog! 18 éves lány vagyok, lassan 19. Párommal több , mint 3 éve együtt vagyunk. Volt egyszer egy nagy (szinte ugyanilyen "összezördülésünk"). Akkor én mondtam neki ezt. Úgy éreztem kicsit unom azt, hogy folyton vele vagyok, magány kell! 1hónap kellett. Soknak hangzik, de utána ... :) Szóval azóta minden rendben. Ki tudja lesz e még ilyen, de ha igen, akkor már tudom, hogy jó visszatérni hozzá!
2009. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy neked minden jól alakult. Én is csak reménykedni tudok, hogy hasonlóan fognak történni a dolgok, mert bár még nem költözött el, de már most össze vagyok törve...
2009. nov. 5. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
sok év telt el.. mi történt azóta?
2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!