Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis gondom, ami egyre inkább rányomja a bélyegét a dolgaimra. A lényeg általános iskolában ugye bár fiúk lányok együtt vannak, 14-től kezdve egyre inkább beindulnak a hormonok. A gimi meghozza az első barátnőt, kapcsolatot stb. Ám mi van akkor, ha teszem azt fiú suliba jársz 6 évig?! Sehol egy csaj.. Ezt történt velem is. Így azok a dolgok, hogy első szerelem, fiú lány viszonyok, megtetszett valaki, csibészkedés stb kimaradtak. És érzem ennek a súlyát. Oly annyira, hogy mái napig nem volt egy komoly kapcsolatom. Valahogy nem tudok bánni a nőkkel és ez bosszant. Olyan kevésnek érzem magam másnak mint a többiek, kosarat azt kapok folyamatosan. Szóval elég gáz sztem. Bánom, hogy ebbe a suliba jártam, mert gimi sokkal jobb. Most meg az egyetemen látom is, hogy értelme nem sok volt, különbség olyan sok nincs. Szóval ti mit tennétek? Nem vagyok visszahúzódó típus, csak egyszerűen nem jönnek össze a csajokkal a dolgok. Szóval ááááá, idegesít. Hallom a jobbál jobb sztorikat így gimibe mit történt, hogy volt barátnő meg ez meg az, én meg hát nálunk ilyen nem volt ... még égek is miatta... Szal szarul érzem magam.


2011. szept. 6. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi gimiben, pedig voltak lányok is, mégsem égek miatta. Nem kell ennyire tragikusan felfogni.
2011. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak iskolában lehet ismerkedni...

Vagy teszel magadért vagy keresel rá kifogást, ilyen egyszerű ez.

Két választásod van:

- Sajnálkozol a múltadon, a múltban élsz, sajnáltatod magad ezért és várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

- Végre hátad mögött hagyod a múltat, a jelenben élsz és amikor csajozni akarsz akkor nem ez jár mindig az eszedben... menj el diszkóba vagy valami, ha szórakozóhelyen nem tudsz felszedni egy csajt sem, akkor tényleg szerencsétlen vagy.

2011. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény srác :( azért télleg ne fogd fel ennyire szarul kicsit változtass 1-2 stílusodon de persze csak annyit ami szted is jól áll neked :-/ Hasonló helyzetben vok én is :D kicsit
2011. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tényleg ne fogd fel ennyire tragikusan:)

nekem is kimaradt a gimis szerelem. járni se jártam senkivel 20 éves koromig. és először szerelmes 23 évesen lettem:) ez van. majd jön aminek jönnie kell:) az egyetemen meg hajrá, ha a randik nem jönnek össze, akkor csak barátkozz a lányokkal! jól jön az, ha elég jóban vagytok már, akkor tanácsot is kérhetsz tőle;)

2011. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én fiukoleszban laktam 3 évig..és az a z idö alatt sok csajt megismertem/összejöttem velük..

1 ki lehet onnan menni a világba

2 utcán,diszkoban,sportpályán is lehet csajozni(arra is találhatók ijen példányok)

3 több önbizalom,ne szarj be!!!

2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!