Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát szerintetek? Mert nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a gondom, hogy van egy barátnőm.. 2 hete járunk.. most beteg volt nem találkoztunk 1-2 napot, de meghalt a papája is mostanában, és nagyon depis..:S és szakítani akar velem lehet.. szerintem a papája miatt nem tudja mit csináljon vagy én nem tudom, de átérzek vele nagyon rossz érzés lehet, de én viszont nagyon bele szerettem a lányba, nem bírnám elfelejteni..Imádom, szeretem a lányt.. és nem bírnám ki azt hogy előttem állva mondja hogy vége.. Mert holnap találkozunk..:S Szerintetek mit csináljak? Mit mondjak neki? Hogy mondjam meg neki, hogy nélküle én egy senki lennék? :/
2011. okt. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez elég önző hozzáállás... Inkább mutass együttérzést és próbálj meg a lehető legjobban ráfigyelni, róla gondoskodni.
2011. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha ő nem szeretne veled lenni akkor ne erőltesd rá.

ha szereted, elengeded. :)

és ha ő nem szeret neki csak kényelmetlen lesz veled lennie.

2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megfenyegetni, nem is fogom, és nagyon szeretem... De az első hozzászólólnak köszönöm a komiját.. :)
2011. okt. 26. 21:08
 4/9 anonim válasza:
Kérd meg, hogy ha már szakítani akar, legalább e-mailben, vagy sms-ben tegye, mert te nem bírod ki, ha személyesen teszi.
2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, mi köze van a papájának ahhoz, hogy szeret-e téged a lány vagy nem. Én nem állnék neki a helyedben hisztizni, van elég baja anélkül is. Konkrétan a szemedbe mondta, hogy szakítani akar, vagy honnan veszed ezt?
2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy beszélnünk kell, és nem szeretné neten keresztül.. (ezt becsülöm is benne) és a barátnője modnta h szakitani akar velem.. mert mostanába a papája meghalt, és depis meg minden, de én melette lennék, meg szeretnék vele lenni,segíteni neki.. és nem szeretnék vele szakitani, nem szeretném elengedni! Léci szerintetek mit modnjak neki? :SS
2011. okt. 26. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy szál rózsát!!!!

Ha a csaj kedvel téged és az apja történtek miatt akar szakítani akkor legyél egy picit kitartóbb,próbáld elvonni a figyelmét,mindig vigyél neki valami apróságot...Vond el a figyelmét és próbáld meg felvidítani egy picit...

ha meg azért akar veled szakítani metr nem mellé való vagy akkor egyszer ígyis úgyis megteszi...

Fiatalabbb koromban mikor tudtam hogy az egyik szerelmem szakítani akart velem aznap,én írtam neki verset amit odaadtam neki levélben egy rózsa mellett amivel nyertem vagy 2 hetet... :) Nemhiába mondják hogy megtartani nehéz,és nem megszerezni... Én ebben nem voltam elég jó...

Egy szál rózsát adj neki át,majd puszild meg és mond meg neki hogy ezt azért kapja mert szépek a szemei ,de nem kell szerelmet vallani meg ilyesmi,mert azzal elíjesztheted...

Sok sikert!

2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet.. :)
2011. okt. 26. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!!!
2011. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!