Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki adott már gyűrűt barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki adott már gyűrűt barátnőjének, milyen szöveggel állt elé vagy hogy adta elő?

Figyelt kérdés
Karácsonykor szeretném, másfél éve vagyunk együtt. Sima ezüst gyűrű, a nevünk lesz belegravírozva. Hogy adjam át? nem eljegyzési gyűrű csak inkább egy kapocs kettőnk között. 21F
2011. szept. 6. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
bocsi, de én eddig csak farokgyűrűvel leptem meg... nem kellett mondanom semmit, értette a célzást, majd kicsit később már hangosan nyögdécselte, hogy "oooohh igeeeeeen"
2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 twinky ***** válasza:
80%

Harom gyuru ragyogjon a tunde kiralyok kezen,

Het a nemes torpok jussa, kiknek haza cifra ko,

Kilencet halando ember ujjan csillantson a feny,

Egyet hordjon a Sotet Ur, szolganyajat terelo,

Mordor ejfekete foldjen, suru arnyak mezejen,

Egy Gyuru mind folott, Egy Gyuru kegyetlen,

Egy a sotetbe zar, bilincs az Egyetlen,

Mordor ejfekete foldjen, suru arnyak mezejen.

2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
-szia Szivem, nézd mit vettem, ha ezt a gombot megnyomod rezeg!
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

21 évesen már illene aranygyűrűt venni, nem gondolod?!

Ezüstöt kap bármelyik barátnőjétől is!

Legyél már férfi!

2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ezüst pont jó, nem érti félre. Én 17 évesen kaptam, kis szivecskés volt, fél évesek voltunk akkor, nem kellett semmit mondania:D (talán annyit mondott, hgy boldog hófordulót)

A beszéd bőven elég volt mikor az eljegyzésit, majd mikor a karikát húzta az ujjamra;)

2011. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Xaba89 ***** válasza:
tok romantikus utolso valaszolo :D otletet adtatok nekem is kosz szepen:D
2011. szept. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!