Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki nem vesz ajándékot a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz három éve, hogy együtt vagyok a barátommal, én 28 éves vagyok, ő 31, s az elmúlt szinte három év alatt szinte semmi ajándékot sem kaptam tőle az idei eljegyzési gyűrűn kívül. Sőt, én jóval többet ajándékoztam neki, mint ő nekem. Távkapcsolatban élünk, szóval nem túl gyakran találkozunk, s a találkozásaink alkalmával mindig kapok tőle egy virágcsokrot, s ennyi. Ha kirándulni, nyaralni megyünk is, mindig megfelezzük a költségeket, annak ellenére, hogy az ő fizetése az én fizum több mint négyszerese. Néha még meghív egy fagyira, de nagyjából ennyi.
2011. aug. 19. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szerintem elég bunkó és figyelmetlen..

finoman szóba kellene hoznod a témát..

2011. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ciki, összejöttél vele a pénzéért, erre nem látsz a pénzből semmit, tényleg nagy pofára esés lehet.
2011. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert mit vegyen neked? A veszprémi állatkertet? Hm? Milyen nő az, aki nem örül egy virágnak? Nem azért jár veled, mert kényszeres vágyat érez arra, hogy a fizetését kapásból a te számládra utalja...
2011. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem a pémzéért jöttem össze vele. Másfél évig jártunk úgy, h nem is tudtam, h mennyi a jövedelme. S nem is érdekelt. Nagyon szeretem, nem tudnék, s nem is akarok lemondani róla, de elgondolkodtat az, hogy ennyire fogához veri a garast. Szülinapomra is a virágcsokor mellé kapok egy csokit, vagy egy fogkefét, s ennyi. Sajnálom, de elszomorít. Ha tudnám, h nincs miből, nem szólnék semmit, s nem autóra vágyom, vagy valamilyen extra értékes dologra, csak egy kicsit több figyelmességre a részéről ilyen téren is.
2011. aug. 19. 08:21
 6/20 A kérdező kommentje:
Pl. egy vacsora is megtenné évente mondjuk kétszer. Vagy egyszerűne csak egy egynapos kirándulás valahová a közeli hegyekbe, aminek a benzinköltségét ő fizeti. Ennyi. S nem kérem, h átutalja a fizuját az én számlámra.
2011. aug. 19. 08:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a pénzért jöttél össze, miért zavar, hogy felesben fizetitek a dolgokat? Még jó, hogy felesben fizetitek, megáll az ész! Dehogynem a pénzéért jöttél te össze vele, csak még magadnak se vallod be...
2011. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pl. A tavaly elmentünk külföldre egy hétre nyaralni. Ő a saját részét ki tudta fizetni a mellékesből, amit keres a munkáján kívül. Nekem a hitelkártyámról kellett pénzt levennem, mert amennyi készpénzem volt, az nem volt elegendő. S még mai napig is törlesztem a részletet. De megtettem, mert nagyon szeretett volna menni, s nem akartam kedvét szegni. A kirándulás végén a költségeket pedig centre pontosan elosztottuk. Még a múzeumi belépőket is meg mindent. Volt olyan múzeum pl, ahol ő már járt, én meg még nem, tehát és bementem, de ott a teljes költséget én fedeztem. Azt külön felírta s az én számlámra ment. Szóval, vagy 24 euróval többet költöttem én, mint ő, de az az utolsó vasig nekem kellett fizetnem. Szóval akkor ezen kibuktam, de mai napig sem szóltam neki semmit, mert nem akartam megbántani.
2011. aug. 19. 08:35
 9/20 anonim ***** válasza:

A legértékesebb ajándékokat nem lehet pénzért megvenni, hidd el.. Egy kedves gesztus, amely arra utal, hogy szereted a másikat (ez esetben pl virág..) többet ér bárminél, ha pedig ezt 28 éves fejjel nem vagy képes felfogni, sajnálom a párodat..


F/16

2011. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha pedig valamiből hiányt szenvedsz, utalgathatsz rá. Mégis, konkrétan mlyen ajándékra számítottál?
2011. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!